banner615

banner614

banner701

AKÇAKOCASPOR İÇ TRANSFERLERİ TAMAMLADI

banner619

Bölgesel lig temsilcisi Akçakocaspor iç transferlerini tamamladı. 5 oyuncu ile sözleşmeleri imzalanırken diğer oyuncularla görüşmelerin devam ettiği bildirildi.

Spor 23.08.2016, 13:26 23.08.2016, 13:30
573
AKÇAKOCASPOR İÇ TRANSFERLERİ TAMAMLADI

Bölgesel lig temsilcisi Akçakocaspor’un iç transferlerini tamamladığı öğrenildi. Akçakocaspor iç transferde savunmanın en önemli isimlerinden Kadir, Volkan, Çoşkun, Enes ve Aytaç ile sözleşme  imzalarken diğer oyuncular için görüşmelerin devam ettiği öğrenildi.

“BU BİR AY İÇİNDE HAZIR OLACAĞIZ”

Akçakocaspor bir yandan iç transferleri imzalatırken diğer yandan dış transferlere yöneldiği isimlerini sır gibi saklandığı bu hafta içinde 7-8 oyuncuyu masaya oturtarak imzaların atılacağı öğrenildi. Akçakocaspor Teknik Sorumlusu Selahattin Bal, “Akçakocaspor olarak 24 Eylül’de başlayacağımız lig için ivedi bir şekilde transferleri bitirip bu hafta sonu antrenmanlara başlayacağız. Kendi  tesislerimizde kapma girerek günde çift idman yapıp maçlara kadar hazır hale geleceğiz.” dedi. Teknik Sorumlu Bal, çok geç kaldıklarını fakat ne olursa olsun bu bir ay içinde hazır hale geleceklerini ifade etti.

Haber; M.YILDIRIM

Yorumlar (2)
furkan 4 yıl önce
AKÇAKOCA Spor bu yönetim ve özellikle bu hoca ile bir yere varamaz.sporu seven bir yönetim ve kendi kaprisleri için takımı yakan hoca istemiyoruz.geçen yılki duruma düşmeyelim.
Kazım karabekir 4 yıl önce
Akça düşer bu sene geçtimiz seni direkten döndü bu sefer yemez
31°
açık