banner615

banner614

banner701

ASKF'NİN SPOR İL MÜDÜRÜNÜ ZİYARETİ

türkiye amatör spor kulüpleri konfederasyonu genel başanlığına seçilen mehmet baykan adına düzce askf ve taban birlikleri gençlik ve spor il müdürünü ziyaret ettiler.

Spor 12.01.2010, 20:51
118
ASKF'NİN SPOR İL MÜDÜRÜNÜ ZİYARETİ
banner682

türkiye amatör spor kulüpleri konfederasyonu genel başkanı mehmet baykan 81 ilde bulunan askf başkan ve yunetim kurullarına benim adıma gençlik ve spor il müdürlerini ziyaret edin talebi üzerine askf başkanı ve yönetim kurulu ile bazı taban birlik temsilcileri il müdürünü ziyaret ettiler.
Gençlik ve spor il müdürü korhan öztekinin makamında gerçekleşen ziyaret sırasında açıklamalarda bulunan askf başkanı erdoğan bıyık hem genel başkanımız mehmet baykan adına emde yeni seçilen yönetim krulumuz olarak il müdürümüze nezaket ziyaretinde bulunuyoruz il müdürümüzün ilimizde spora yaptığı katkılar ve bizlere verdiği destek için teşekkür ediyoruz dedi.
.röp erdoğan bıyık düzce askf genel başkanı
il müdürü korhan öztekinde ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek düzcenin sporunun kalınması için hep birlikte çalışmalarımızı sürdüreceğiz dedi ve eski genel başkan orhan saka amatör evi için düzceye büyük destek vermişti yeni genel başkan mehmet baykanıda tanıyoruz ve kendisinden ilimize gerekli desteği alacağımıza inanıyorum dedi.

banner710
Yorumlar (0)
25°
açık