banner615

banner614

banner701

BAL'DA HAFTANIN PANORAMASI

banner619

Bölgesel amatörde ilimizi temsil eden Çilimli Belediyespor Bartınspor ile oynarken Beyköy Belediyespor Eskişehir deplasmanında son kozunu oynayacak.

Spor 07.02.2020, 12:51 07.02.2020, 12:57
341
BAL'DA HAFTANIN PANORAMASI
banner682

Bölgesel amatörde temsilcilerimizden Çilimli Belediyespor Bartınspor önünde üç puan ararken Nedim Akbulut’un öğrencileri hafta arasında yapılan idmanlarda hırslı oldukları görüldü. Çilimli Belediyespor Bartınspor önün sakat ve cezalı oyuncu bulunmazken müsabaka Pazar günü Şıralık 2 nolu sahada oynanacak. Çilimli Belediyespor Bartınspor karşılaşmasını Kocaeli Bölgesinden Metin Ataş yönetirken yardımcıları Kocaeli bölgesinden Muhammet Tutak Bilecik bölgesinden Enes Seymen yapacak. Maçın 4.hakemi Sakarya bölgesinden Harun Özkan Çilimli Belediyespor bu maçı çok önemserken zirveden kopmamak için mutlak galibiyet hedefliyor.BEYKÖY BELEDİYESPOR SON KOZUNU OYNUYOR
Bir diğer temsilcimiz zor günler yaşarken bu hafta oynayacağı müsabakaya son kozolarak bakıyor. Beyköy Belediyespor düştü denilirken teknik ekip matematiksel olarak hesap yapıyor. Beyköy Belediyespor deplasmanda Eskişehir Üniversitesi ile oynarken alacağı bir galibiyet yeni hesaplar yapmasını sağlayacak. Beyköy Belediyespor’da sakat oyuncu bulunmazken Ahmet Kelebek’in cezasının devam ettiği öğrenildi. Eskişehir Üniversitesi Beyköy Belediyespor maçını Isparta bölgesinden Berkay Çetin yönetirken yardımcılarını Afyon bölgesinde Yahya Kemal Yurtbilir Konya bölgesinden Metin Uçar yapacak. Maçın 4.hakemi ise Konya bölgesinden Burak Akdağ.        Müsabaka Pazar günü saat 14 00 de başlayacak.


Yorumlar (0)
27°
parçalı bulutlu