banner615

banner614

banner701

“BAL LİGİ”NE DEVAM

banner619

2016-2017 futbol sezonu öncesi maddi sıkıntıların baş gösterdiği Beyköy Belediyespor, “Bal Ligi” sorununu aştı. Maddi sıkıntıların çözülerek, Türkiye Futbol Federasyonu'na 20 bin TL'nin yatırıldığı ve Bal Ligine girildiği bildirildi.

Spor 05.08.2016, 13:50 05.08.2016, 13:54
872
“BAL LİGİ”NE DEVAM
banner682

2016-2017 futbol sezonu öncesi maddi imkansızlıklar yüzünden Bal Ligi'ne girip girmeme konusunda sıkıntı yaşayan Beyköy Belediyespor maddi sıkıntıyı çözerek lige girdi. Türkiye Futbol Federasyonu'na bu sabah 20 bin TL parayı yatıran Beyköy Belediyespor eski yönetimi bu sorunu çözerek lige girmeyi başardı. Beyköy Belediyespor eski yöneticilerinden Mehmet Keskin, Özhan Cicü, Hüseyin Küçük ve Osman Yavuz’un lige girilmesinde büyük katkı yaptığı öğrenildi.

Öte yandan Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç; eski yönetimin T.F.F.'ye para yatırdığını ve ileriki günlerde yeni bir yönetimin oluşturulacağını söyledi.  Bu yönetime şimdiye kadar yaptıkları desteğin süreceğini vurgulayan Başkan Kılıç, Beyköy Belediyespor olarak başarılı olmak istediklerini ifade etti.

Kılıç, “Eski Yönetim T.F.F.'ye parayı yatırdı. Yeni bir yönetim yapılacak. Bende bu yönetime şimdiye kadar yaptığım desteği sürdüreceğim. Belediyespor olarak Bölgesel Lig'de 6 yılı bitirip 7. yıla girmekteyiz. Bu yıl da Beyköy Belediyespor olarak başarılı olmak istiyoruz.”

Haber; M. YILDIRIM 

banner710
Yorumlar (4)
spor sever 81 4 yıl önce
Bencede bilerek son ana kadar bekledıler kım detek verecekm vermıyecek nabız yoklandı.Başarısız sonuc alınırsada ılerıde kımse tasın altına elını sokmadı bız zor durumda geldık denılecek.Karasusporun yaptıgı gıbı dısarıdan topcu almayın cıkartın Beykoyun genç cocuklarını aslanlar gıbı oynasınlar.
oflu 4 yıl önce
şahin kardeş ondan sonrada yönetici olarak adımızı altın harflerle beyköy belediye spor sayfasına yazdıralım,olurmu öyle saçmalık hangi yönetici başarısız olalım diye yöneticilik yapar veya hangi iş adamı başarısız olsun diye şirket kurar,talep varsa birkaç arkadaş bir araya gelir alır yönetir talep yoksa zaten direk düşer kaldıki kimsenin beyköy belediye spordan bıktığı falan yok yapılan çakallıklara biz ayak uyduracak seviyede kişiler olmadığımız için son ana kadar bekledik ne yapalım nasıl bir yol izleyerek beyköy belediye spora nasıl katkı ve faydamız olur diye;başarılı bir beyköy belediye sporda buluşmak dileğiyle
şahin 4 yıl önce
bu iş size külfetse bu sezon direk düşün kurtulun gitsin play ofa kalırsanız orada da düzce süper amatörden gelene yenilin olsun bitsin .
beyköylü uyuyormu 4 yıl önce
yazık beyköy belediyesinde 20 bin lirayı bulamayıp düzcenin amatör futbolcularıyla düzceyi temsil etmesi lazım yoksa beyköye düzceye yazık olur futbol adına beyköy adına kara bir leke olur ayrıca beyköye stad yapılacaktı neden faliyete geçmedi iktidar akp uyuyormu
17°
parçalı az bulutlu