banner615

banner614

banner701

"BAŞKA TRANSFER YAPILMAYACAK"

banner619

Düzcespor Teknik Direktörü İskender Eroğlu,ÖNCÜ TV Haber Merkezi’ne yaptığı açıklamalarda kampın çok güzel geçtiğini, oyuncuların hırslı bir şekilde çalıştıklarını söyledi. Genç oyuncuları tanımaya çalıştıklarını ve kamp sonrası bu oyuncular hakkında teknik ekip ile karar vereceklerini söyleyen Eroğlu, yola bu oyuncularla devam edileceğini ve başka transfer yapılamayacağını ifade etti.

Spor 25.07.2016, 11:21
1040
"BAŞKA TRANSFER YAPILMAYACAK"

 Düzcespor Teknik Direktörü İskender Eroğlu,ÖNCÜ TV Haber Merkezi’ne kamp ile ilgili bilgiler verdi. Eroğlu, kampın gayet güzel geçtiğini, bütün oyunculardan memnun olduğunu,  çalışmaların umduğumdan daha iyi gittiğini söyledi. Düzcespor Teknik Direktörü Eroğlu, Pazar günü yarımşar saat  iki devre halinde çift kale maç yaptıklarını ve olumlu bir çift kale olduğunu söyledi. Eroğlu, haber merkezine yaptığı açıklamada, genç oyuncuları tanımaya çalıştıklarını ve kamp sonrası bu oyuncular hakkında teknik ekip ile karar vereceklerini ifade etti. Eroğlu ayrıca kamp yerini çok beğendiğini ve oyuncuların da ortama uyarak hırslı bir şekilde çalışma yaptıklarını ve yola bu oyuncularla devam edeceklerini, başka bir transfer yapılmayacağını söyledi.

HABER: M. YILDIRIM

Yorumlar (4)
1-2-3-4 4 yıl önce
bişey bilmeden saçma saçma yorum yapıyorsunuz ya ilginç..1-tüm futbolcuların sözleşmesi bir yıllıktı...2-bu takım küme düşmekten son anda kurtuldu..3-furkan çil kiralıktı..4-çok biliyorsunuz başkanlığa neden aday olmadınız :))
erdo81 4 yıl önce
geçen seneye oranla daha ii bir kadro ama furkan çil'i kadroda tutsaydınız keşke ii oynuyodu ve daha ii kadroda daha da ii olabilirdi...
tufan 4 yıl önce
hersene sil baştan ordu gibi oyuncu almanın ne anlamı var çözemedim .. takım iskeleti denen bişi var burda herkez değişiyor hersene bi garip işler
düzcesporlu 4 yıl önce
beyköysporda oynayan düzceli mustafa ve selmanı bu takıma almadınızya yazıklar olsun... İkiside 20 yaşında genç yetenekler ve siz sahip çıkmadınız...!!!!
30°
açık