banner615

banner614

banner701

BAŞKAN ÖZLÜ’DEN AÇIKLAMA

banner619

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Düzcespor’un haklarını savunmanın asli görev olduğunu belirtti.

Spor 02.07.2020, 10:37
611
BAŞKAN ÖZLÜ’DEN AÇIKLAMA
banner682

Başkan Faruk Özlü, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi. TFF’nin 2. ve 3. lig maçlarının oynanmayacağı yönündeki yeni karar sezonun ikinci yarısını namağlup sürdüren Düzcespor’umuzu ve taraftar camiamızı derinden üzmüştür dedi. Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Düzcespor bizim gözbebeğimizdir ve taraftarlarımız haklarını korumak bizim vazifemizdir konunun takipçisi olacağım sözlerini dile getirdi.

Yorumlar (4)
sporsever 1 ay önce
Seçimlerden önce salon sporları takımlarımız ile ilgili verdiğin demeçleri nasıl unutursun. Bu işler bu kadar kolay mı. Her şey seçilinceye kadar mı. Bu ayıpla insan içine nasıl çıkacaksın...
vatandaş 1 ay önce
Samimiyetten ne kadar uzaksın farkında dahi değilsin. Sen önce belediye spor kulübünün salon takımlarına yaptığın kötülüğü izah et.
ebubekir 2 ay önce
bravo sayın başkan can çekişen 3 tane 1. lig takımı varken siz yine siyasi çıkarlarınız için düzcesporu kullanıyorsunuz.Spor yada düzcespor umrunuzda değil.
YAVUZ 0881 2 ay önce
Ben bilmez miyim takip edilmedik bir şey bırakmazsınız
21°
parçalı az bulutlu