banner615

banner614

banner620

BEYKÖY BELEDİYESPOR İYİ MÜCADELE ETTİ

banner619

Pazar günü saat 14:00’de oynanan Beyköy Belediyespor - Çilimli Belediyespor maçını Çilimli Belediyespor, attığı tek golle üç puanın sahibi oldu.

Spor 20.01.2020, 12:06
493
BEYKÖY BELEDİYESPOR  İYİ MÜCADELE ETTİ
banner621

Müsabaka Beyköy belde sahasında oynanırken ilk devre karşılıklı ataklar sonucunda gol sesi çıkmadı bu yarıda her iki takım iyi mücadele ettiği görüldü.


İkinci yarıda ise maçın hemen başında Bünyamin Çilimli Belediyespor 1-0 öne geçmeyi başardı bu dakikadan sonra Beyköy Belediyespor savunmasını öne çıkartırken Çilimli Belediyespor arkaya atılan toplarda pozisyona girmesine karşı ikinci golü atamadı.

Beyköy Belediyespor çok genç kadrosu ile maçta çok iyi mücadele göstermesine rağmen maçı Çilimli Belediyespor 1-0 kazanmayı bildi. Müsabakada Beyköy Belediyespor ve Çilimli Belediyespor taraftarları takımlarını maçın başından sonuna kadar destekledikleri görüldü.Çilimli Belediyespor bu galibiyeti 23 olan puanını 26 yaparken Beyköy Belediyespor 8 puanda kaldı. Çilimli Belediyespor önümüzdeki hafta iç sahada Zonguldak Devrekspor ile Beyköy Belediyespor deplasmanda Karadeniz Ereğli Belediyespor ile oynayacak.
 

banner626
Yorumlar (0)
açık