banner615

banner614

banner701

BEYKÖY BELEDİYESPOR’A YAZIK OLDU

banner619

Düzce’yi Bölgesel Lig'de 6 yıldır başarılı bir şekilde temsil eden Beyköy Belediyespor’un bu sezonda futbol oynamayacağı ve bir takım toplantılar yapılmasına rağmen sonuca varılamadığı öğrenilirken, Beyköy Belediyespor Eski Yöneticisi Özhan Cicü, kimsenin taşın altına elini koymadığını öne sürdü.

Spor 03.08.2016, 16:28
1443
BEYKÖY BELEDİYESPOR’A YAZIK OLDU
banner682

Düzce’yi Bölgesel Lig'de 6 yıldır başarılı bir şekilde  temsil eden Beyköy Belediyespor’un, 2016-2017 Futbol Sezonu'nda olmayacağı öğrenildi.

“Önümüzü göremediğimiz için parayı yatıramadık”

Beyköy Belediyespor eski yöneticilerinden Özhan Cicü, hafta sonu bir dizi toplantılar yapmalarına rağmen sonuca varamadıklarını söyledi. Cicü, “Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Çarşamba gününe kadar izin almamıza rağmen önümüzü göremediğimiz için parayı yatıramadık.” dedi. Beyköy Belediyespor Eski Yöneticisi Özhan Cicü, kimsenin taşın altına elini koymadığını savunarak, konuşmaya gelince herkesin konuştuğunu belirtti ve bu takımın böyle düşmemesi gerektiğini söyledi. Cicü ayrıca, Beyköy Belediyespor’un 6 yıldır Bölgesel Lig'e damga vurmuş bir takım olduğunu da belirtti.

Eski Yönetici Hüseyin Küçük: Çok üzgünüz

Eski Yönetici Hüseyin Küçük ise 1 haftadır toplantı içerisinde olduklarını ama kimseden destek görmediklerini, bu görüşlerini Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç’a da iletiklerini ama gerekli desteği göremediklerini savundu ve bu yüzden yönetim kurmaktan vazgeçtikleri için çok üzgün olduklarını ifade etti.

Kılıç: Yönetim oluşturulması halinde yardıma hazırız

Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç ise yönetim oluşturulması halinde Beyköy Belediyespor için tesislerde yemek, yakıt ve araç yardımı yapabileceğini dile getirdi.

Haber; C. ÜSTÜNER

Yorumlar (11)
Kazım karabekir 4 yıl önce
Ben taa ne zaman yazmıştım rahat olun diye endişeye gerek yok telaş yapmayın beyköyspor ligde :))
Tc 4 yıl önce
Bu kadar iş Adam'ı var beyköyünde herkez Konuşurken mangal kül kalmıyor yazık
şahin 4 yıl önce
ya arkadaş madem bu iş külfet o zaman liği ikinci bitirseydiniz play ofta yenilseydinizde sivrikaya sinerci düzceyi temsil etse idi hangi akla hangi mantıkla hareket ediyorsunuz şaşılacak iş veya düzcede bir başka takıma satış yapsa idiniz isim değiştirip onlar düzceyi temsil etse idiler ne olacak şimdi bravo bu işi buralara getirenlere yazık koca beyköye bu son yakışmadı.
Spor sokak 4 yıl önce
Takımın adı belediye spor ama baskani tribünden izlemekle yetiniyor. Çıkarın takımın isminden o zaman belediyesporu
taraftar 4 yıl önce
Başkan lig bitince kongre kararı almalıydı. En büyüksuçla Abdullah Çalışkan. Zamanında kongre kararı alınsaydı takım ortada kalmazdı
BAHRAM 4 yıl önce
Bu kadar sanayisi olan Beyköy e yazıklar olsun.....
beyköyü kurtarın 4 yıl önce
beyköydeki organize sanayideki firmalardan yardım alınsaydı yöneticiler bin lira ceplerinden koysalardı belediyede masrafları karşılasaydı 3 ligin kapısından dönen beyköye yazık olur
Kazım karabekir 4 yıl önce
Biz bitti demeden bitmez
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
açık