banner615

banner614

banner701

BEYKÖY SAHASI NEDEN BAŞLAMIYOR?

banner619

Beyköy Belediyespor Kurucusu Nazmi Çil, ocak ayında ihalesi yapılan ancak hala açılmayan Beyköy sahasının hala başlamamasına “Beyköy’de bir tane futbol sahası yok. Gençlerin kötü alışkanlıktan kurtulmak için spor tesisi olması gerekir.” diyerek tepki gösterdi.

Spor 01.08.2016, 12:15
485
BEYKÖY SAHASI NEDEN BAŞLAMIYOR?
banner682
Ocak ayında yapılan ihalenin bitmesine rağmen Beyköy sahasının hala başlamaması tepkilere neden oluyor. Beyköy’ün gençleri, futbol sahasının hala yapım aşamasına neden geçmediğini sorguluyor. Aylar önce yapılan ihaleye karşılık çalışmaların başlamaması, “Futbol sahası yapılmayacak mı? endişesine yol açıyor.

Beyköy Belediyespor Kurucusu Nazmi Çil, Öncü Televizyonu’nun haber merkezine yaptığı açıklamalarda çok üzüldüğünü, Ocak ayında yapılan ihalenin bu kadar uzun sürmesinin endişe verici olduğunu ifade etti. Aldığı bilgilere göre; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nda tıkanma olduğunu ifade eden Kurucu Nazmi Çil, “Devletimiz İstanbul'da boğaz köprüsünü bitirirken biz burada bir futbol sahasını bitiremiyoruz” dedi. Çil, yeni sezon gelmesine rağmen hala sahanın açılmadığını söyleyerek tepki gösterdi. Beyköy Belediyespor Kurucusu Nazmi Çil, “Beyköy’de bir tane futbol sahası yok. Gençlerin kötü alışkanlıktan kurtulmak için spor tesisi olması gerekir” dedi.

Haber; M. YILDIRIM


banner710
Yorumlar (1)
lider 82 4 yıl önce
adam haklı vAllaha haklı millet dere kenarların da gogoda :)stat yok sa dereboyuna devammm :)
13°
kapalı