banner615

banner614

banner701

BİR SEVİNDİRİCİ BİR ÜZÜCÜ HABER

banner619

Türkiye futbol federasyonu yaptığı toplantıda süper amatör kümeye devam derken 2.amatörün oynatılmamasına karar verdi.

Spor 13.05.2020, 10:42
2058
BİR SEVİNDİRİCİ BİR ÜZÜCÜ HABER
banner682

Futbol federasyonu yaptığı toplantıda bir dizi kararlar alırken bir sevindirici ve üzücü karar aldı. TFF yaptığı toplantıda Türkiye genelinde maçların Temmuz ayında bitirileceği 2.amatörün oynatılmayacağı kararı aldı. TFF aldığı kararları il futbol temsilcilerine gönderdiği öğrenildi.

Süper amatör kümenin Temmuz ayında nasıl oynatılacağı merak konusu olurken Bal ligi ile süper amatör takımların play out maçları hangi ayda oynatılacak bunların cevapları aranmakta. TFF 2.amatörü iptal ederken takımların transfer ücretleri ve katılıp ücretlerinin ne olacağı takımların mağdur edilmemesi için önümüzdeki yıl bu takımlardan aynı ücretlerin alınmaması daha doğru olacağı konuşulmakta.

banner710
Yorumlar (1)
Hikmet MISIR 3 hafta önce
Süperler süper olduğu için oynanıyor. Alt liglere önem veriyoruzun laf salatası olduğunu bir kez daha gördük. Zaten zor şartlarda liglere katılıyoruz. Sayın ASKF başkanımız (TASK yönetim kurulu Başkanımız) Erdoğan BIYIK tan konuya el atmasını bekliyorum. Bal ve süper oynanacaksa 2. Amatör gerekirse tek devre oynansın aynı zamanda biter. Kulüplerde hem maddi gem manevi zarar görmeden bu süreci atlatır.
13°
kapalı