banner615

banner614

banner701

CANLI YAYINDA AÇIKLADI

banner619

Düzcespor Sportif Direktörü Murat Şhabe, Öncü TV ekranlarında her hafta pazartesi akşamı yayınlanan Mustafa Yıldırım’ın hazırlayıp sunduğu “Sportmence” programında transferler ile ilgili net konuştu.

Spor 01.09.2020, 11:03
1061
CANLI YAYINDA AÇIKLADI
banner682

Düzcespor Sportif Direktörü Murat Şhabe her hafta pazartesi akşamı canlı yayınlanan Sportmence programına katılarak transfer konusunda önemli noktalara parmak bastı. Düzcespor başkanı Gökhan Kapoğlu’nun elinden geleni yaptığını ve bütün borçları ödediğini belirten Şhabe, “Şu anda takımımızın bir kuruş borcu yok” dedi.

Düzcespor Sportif Direktörü Şhabe, transferde acele etmediklerini ve bir santrafor ile birlikte orta saha ve kanar oyuncusu takviyesi yaparak çalışmaların aralıksız devam ettiğini vurguladı. Transfer edilecek futbolcuların kendi takımlarında kampta olduklarını dile getiren Şhabe, transferlerin kısa sürede tamamlanacağını belirtti. Murat Şhabe yaptığı açıklamalarda sözlerini şu şekilde noktaladı: “Taraftarlarımız hiç merak etmesin, rahat olsunlar. Başkanımız bizzat transferleri bitirmek için yoğun çaba harcıyor.”

Haber: Manşet Spor Servisi

Yorumlar (1)
Ali yt 3 hafta önce
Murat hocam başarılar,
17°
parçalı bulutlu