banner615

banner614

banner701

ÇİVİ BİLE ÇAKILMADI

banner619

Fenerbahçe Spor Kulübünün Şıralık Mahallesinde İl Özel İdaresine ait arazinin yaklaşık 20 dönümünü almasının üzerinden yaklaşık 1 yıl geçmesine rağmen arazi üzerinde bir çivi bile çakılmaması ‘Fenerbahçe tesisleri yapmayacak mı?’ sorusunu akıllara getirdi.

Spor 26.03.2016, 12:19
1575
ÇİVİ BİLE ÇAKILMADI
banner682
 Fenerbahçe Spor Kulübünün Şıralık Mahallesinde İl Özel İdaresine ait 140 dönümlük arazinin 20 dönümü almasının üzerinden yaklaşık bir yıl geçmesine rağmen bir çalışma başlatılmaması sporseverleri düşündürüyor. 

Araziye spor tesislerinin yapılacağını söylemesine rağmen şu ana kadar hiçbir şey yapılmaması Düzceli sporseverlere ‘Fenerbahçe buraya tesis yapmayacaksa bu araziyi neden aldı?’ sorusunu sormasına neden oluyor. Beşiktaş kulübünün Gerede ilçesinde aldığı araziyi çok yakında yapacak olması Fenerbahçe’nin de bir an önce spor tesisleri için harekete geçmesi gerektiğini düşündürüyor. 


Spor servisi

Yorumlar (3)
Asabu 4 yıl önce
Cekle cakla bu işler olmaz. Fenerbahçe Düzcemize ülkenin en iyi tesislerinden birini kazsndıralı 5 sene oluyor. Beşiktaş yapacak falan... Bunlar yuvarlak laflar. Kastınızı anlayamadım. Klüp finansal fairplay ile uğraşıyor. En yakın zamanda Düzcelilere yeni tesisler kazandırılacaktır. Gs Gölyaka'da spor lisesi açacaktı. O iş ne oldu? Onun peşine düşün haberciliğinizi görelim.
isim 4 yıl önce
Kamu malının uzun süreli kiraya verileceği yerde özele satılması baştan hatalıydı. Orası ileride 4'er katlı apartmanlardan oluşan site olarak satışa çıkarsa hiç şaşırmam.
şampiyon fenerbahçe 4 yıl önce
tomarla kişi arsa kaptı orda köşeyi döneriz diye :)) fener çiviyi çakmazsa durum vahim :)))
20°
açık