banner615

banner614

banner701

DESTEK GÖRMÜYORUZ!

banner619

Akçakoca Poyraspor sahipsiz. Kurulduğu günden itibaren iş adamı Ahmet Madenci’nin maddi destekleri ile liglerdeki mücadelesini sürdüren Mavi Beyazlılar bu sezon hem maddi ve manevi destekten yoksun.

Spor 08.01.2010, 15:47
212
DESTEK GÖRMÜYORUZ!
banner682

Akçakoca Poyrazspor yönetimi ilgisizlikten şekiyetçi. Sadece Ahmet Madenci ve yönetim kurulunun katkıları ile liglerde mücadelenin sürdüğünü söyleyen Poyrazspor yönetimi özellikle Akçakoca Belediyesi’nin takıma sahip çıkmadığını belirterek” Sezon başında Akçakoca Belediye Başkanımız ile bir araya geldik. Kendilerinden oyuncularımızın kalacak yer ve yemek ihtiyacı konusunda destek olmalarını rica ettik. Başkanımız bizlere elinden gelen her türlü desteği yapacağını söyledi ama bu güne kadar hiçbir destek göremedik. Akçakoca Belediyesi en azından oyuncularımıza kalacak yer ve onların yemek yiyeceği bir yer temin edibilirdi. Henüz çok geç değil ancak geçen zaman Poyrazspor için çok önemli.Bu konuda başkan ve üyelerden destek bekliyoruz”dediler
Akçakoca esnafının, iş adamlarının ve taraftarın yeterince Poyrazspor’a destek olmadığını söyleyen Poyrazspor yöneticileri”Akçakoca’li iş adamlarımızdan bu güne kadar bir destek alamadık. Esnaflarımızda aynı. Maçlarımıza gelen taraftar sayısı çok az. Biz Türkiye’nin her yerinde Akçakoca’yı temsil ediyoruz ama bize Akçakoca yeterince destek vermiyor”dediler.

banner710
Yorumlar (0)
15°
az bulutlu