banner615

banner614

banner620

DESTEK OLANA KÖSTEK OLUNUYOR

banner619

Düzce Gençlikspor basketbol takımı hafta sonu oynayacağı gelişim koleji maçının hazırlıkları ve son durum hakkında kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla basın toplantısı düzenlendi.

Spor 15.01.2010, 19:46
131
DESTEK OLANA KÖSTEK OLUNUYOR
banner621

Düzce Gençlikspor Gelişim Koleji ile yapacağı maç öncesinde basın toplantısı düzenledi. Toplantıya, Düzce Gençlikspor Antrenörü Behçet Üner, Basın Sözcüsü Ercan Coşkun ve klübe katkıda bulunan Mithat Yiğit bulundu. İlk olarak açıklama yapan Behçet Üner “ İlk devrenin son haftası ile ikinci devrenin ilk hafta maçında kazandık. Kendi sahamızda ki oynadığımız bütün maçları kazanmak istiyoruz. Savaşmadan hiçbir maç kazanılamaz. Bu maçları kazanıp düzlüğe çıkmak istiyoruz. Takımımıza da kendine güveni geldi. İnşallah bu haftada iyi bir oyun oynayacağaız. İyi çalıştık. Tabi sakatlıklarımız var. Hakan'nın baldırında sakatlık oldu. Amerikalının ayağı burkuldu. Oynama şansının olup olmayacağı belli değil. Son güne kadar bakacağız. Buda bizim kötü kaderimiz. Her işte hayır vardır deyip elimzde ki kalan çocuklarla savaşıp kazanacağız. Gelşim Koleji'de üst üste iki yenilgi aldı. Onlarda kazanmak isiyorlar Ama bizim kendi sahamız kendi seyircimiz . Eğer kümede kalmak istiyorsak sahamızda ki bütün maçları kazanmak için oynayacağız. Dışarı da ki maçları da kazanmak için oynayacağız. Tabi ki içeride ki maçlar daha çok önemli. Kendi seyicimizin önünde oynuyoruz. Oyuncularımız bunun bilincindeler. İyi çalışıyorlar, kapasitelerinin üzerinde oynuyorlar. Bu maçta aynı şekilde oynayacağız, maçı kazanıp bir galibiyet daha hediye edeceğiz.” dedi.
Basın sözcüsü Ercan Coşkun'“ Şu anda ligde kritik süreçten geçiyoruz. Önümüzde 10 tane final gibi maçımız var. Bunların içinde çok güçlü takımlarlada oynayacağız. Maddi anlamda yardımların çok kısıtlı olduğu dönemde bize yardım eden işadamların hepsine teşekkür ediyorum. Takımımıza maddi ve manevi anlamda destek olan, her maçımıza gelen Mithat Yiğit bir rahatsızlığını dile getirdi. Geçtiğimiz günlerde bir yerel gazetede Malesef Mithat Yiğit'in yaptığı sponsorluktan dolayı, “ sponsor takıma destek verdi takıma uğursuzluk oldu, Takımı hiç galibiyeti yok” gibi haberlerin çıkması, kendisinde ve Bizde rahatsızlık yarattı. Zaten çok fedekar işadamımız yok. Yönetci arkadaşlarımız, genç iş adamları ve abilerimiz var yürütmeye çalışıyoruz. Belirli sayıda ki işadamlarımızdanda destek alıyoruz ama onların bu şekilde kırılması bizim işimizi çok daha zorlaştırıyor. Direkt yazılabilir ki biz bu takımı Düzce'de istemiyoruz denilebilir. Özellikle bir yayın organında çıkan bu yazı Mithat Yiğit ile bizi çok rahatsız etti. Biz destek yolu ararken yapılan sponsorların uğursuz gelip sanki sponsorlar destek vermesin manasına gelen cümleler kullanılması bizi çok üzdü.” dedi. Mithat Yiğit ise konuyla ilgili olarak, “ Bu şekilde bir yazının çıkmasına üzüldüm. İnsanın yardım etme şevkini kırıyor.” şeklinde konuştu.

banner626
Yorumlar (0)
11°
kapalı