banner615

banner614

banner701

DÜŞMEMEK İÇİN OYNAYACAĞIZ

banner619

Son oynadığı maçta sahasında Karasuspor’a yenilen Beyköy Belediyespor’da Kulüp Başkanı Osman Kılıç Sportmence programında açıklamalarda bulundu. Kılıç teknik sorumlu konusunu 1-2 güne sonuçlandıracaklarını söyledi.

Spor 02.12.2014, 18:52
285
DÜŞMEMEK İÇİN OYNAYACAĞIZ
banner682

Beyköy Belediyespor Kulüp Başkanı Osman Kılıç Sportmence programına telefonla bağlanarak takımdaki son durum hakkında bilgiler verdi. Takımın en büyük sorunu olan teknik ekip konusunda görüşmeler yaptıklarını 1-2 gün içerisinde karar vereceklerini belirten Kılıç, Karasuspor maçında alınan yenilgiyi kadro yetersizliğine bağladı.

Takımın ikinci yarıda fizik olarak oyundan düşmesini antremanlarda teknik ekibin olmayışıyla bir alakası var mı? sorusuna Başkan Kılıç şu şekilde yanıtladı. “İki haftadır takım teknik sorumlu olmadan idman yapıyor. Bazı görüşmelerimiz var. 1-2 gün içerisinde takımın başına iki hoca getirerek yolumuza devam edeceğiz. Gördüm ki hocasız olmuyor. Teknik heyete ihtiyaç var. Kısa sürede görüşüp anlaşıp sahada olmalarını istiyorum.”

Başkan Kılıç Beyköy Belediyespor’un bundan sonra ligdeki durumuyla ilgili ilginç ifadeleri oldu. “Beyköy Belediyespor bu saatten sonra şampiyonluğa hedef koyamaz. Biz düşmemek için oynayacağız.”

 

Haber:Y.SEVER

 


Yorumlar (0)
29°
az bulutlu