banner615

banner614

banner701

DÜZCE TARAFTARI SABIRLI OLMALI

banner619

Düzcespor formasını yıllarca giyen ve takım kaptanlığını yapan Ömer Başol Düzce Öncü Televizyondaki Sportmence programına katıldı.

Spor 15.03.2016, 15:21
788
DÜZCE TARAFTARI SABIRLI OLMALI
banner682

 Düzcespor'un zaman zaman çok iyi oynadığını belirten Düzcespor eski takım kaptamı Ömer Başol, 1-0 mağlup duruma düşmemize rağmen bulduğumuz goller ile 2-1 öne geçtiklerini bu öne geçişten sonra üçüncü ve dördüncü golü kaçırdıklarını söyledi. BAŞOL ileride daha fazla çoğalmamız gerekir dedi. BAŞOL; Gökhan!ın yapmaması gereken hareketten dolayı maçın hakemi tarafından kırmızı kart ile oyun dışı kaldığını bu dakikadan sonra beraberliğe bile razı geldiklerini söyledi.

BAŞOL hiç bir takım taraftarsız olmaz Düzcepor'un taraftarına ihtiyacı var.Bundan sonraki maçlarda taraftarımızın daha sabırlı ve küfürsüz bir şekilde  takımlarını desteklemeleri gerektiğini  söyledi. Başol Düzce'de 4 maç oynayacaklarını bu maçlardan alacakları galibiyetlerle kümede kalabileceklerini ve bunun da  seyirciye bağlı olduğunu söyledi.

Yorumlar (4)
VATANDAŞ 5 yıl önce
Adının DÜZCESPOR olması şart değil. Bence diğer takımlarımızın da güçlenmesi gerekir.
VATANDAŞ 5 yıl önce
Gökhan' ın yapmaması gereken hareketten bahsetmiş, takımı gol yediğinde sahayı terk etmek onun yapması gereken hareketmiydi !
garip 5 yıl önce
şehrinin takımına sahip çık düzcespordan başka düzcespor yok çumartesi günü maltepeye akın etmemiz lazım
Refik BAHRAM 5 yıl önce
Hiç kimse merak etmesin ...maça gidelim ...takımımızı destekleyelim.....bu takım ligde rahat kalacak.....
19°
açık