banner615

banner614

banner620

DÜZCE TEK YUMRUK OLDU

banner619

Pazar günü oynanan Düzcespor Ankara Çankaya FK maçında taraftarlar Düzce 18 Temmuz stadyumunu hınca hınç doldurduğu görüldü.

Spor 20.01.2020, 11:56
1097
DÜZCE TEK YUMRUK OLDU
banner621

Pazar günü saat 13:30’da oynanan Düzcespor Ankara Çankaya FK müsabakasında 18 Temmuz stadyumunu hınca hınç dolduran Düzcespor taraftarları yine tam not almayı başardı.

Hafta arasında yapılan birlik çağrısına uyan Düzcespor taraftarlar takımını yalnız bırakmazken takımını 90 dakika desteklediği gözlerden kaçmadı. Maç sonu taraftarlarımız Düzcespor  futbol takımını teknik ekibi ve başkan Gökhan Kapoğlu ve yönetim kurulunu bağrına basarken Başkan Gökhan Kapoğlu  mikrofonlara ben ve yönetim kurulumuz hocamız Adem Neboğlu’nun yanındayız  Düzceli taraftarlarda hocamıza sahip çıksın dedi.Düzcespor  Teknik Direktörü Adem Neboğlu ise yeni bir takım olduklarını her hafta daha iyi olacaklarını ya şampiyon yada play-off oynayacağız dedi. Nebioğlu Düzcespor taraftarlarına 12 adam bizi 90 dakika destekliyor kendilerine teşekkür ederim derken merak etmesinler bu takım çok daha iyi olacak diye ifadeler kullandı.
 

banner626
Yorumlar (4)
şahin 1 ay önce
Bu 3 te 1 taraftar kırmızı şimsek grubu için söyleniyorsa çok yanlış.Onlar olmasa tribünlerin havası olmaz herkes çekirdek çıtlatarak maç izler.
Şimşekler 1 ay önce
O 3 te 1 lik kısım dediginiz insanlar sizler gibi sağda solda oturum maçı izleyip ortalığı karıştırılıyor o kişiler kilometrelerce yol gidip armanın peşinden gidiyor geliyor
Düzceli esnaf 1 ay önce
Gökhan abim yakışanı yapar. Başarılar başkanım
DÜZCELİ 1 ay önce
DÜN MAÇTA ŞUNU GÖRDÜM. TARAFTARIN 3 TE BİRİ MAÇA BELEŞ GİRİYOR. BENİM ZAKTAN GÖRDÜĞÜM BAZI KİŞİLER BİLETSİZ İNSANLARI STADA SOKUYOR. KARDEŞİM SEN DÜZCE SPOR A İYİLİK Mİ YAPIYORSUN KÖTÜLÜK MÜ? 10 TL 20 TL VERSEN DE DÜZCE SPORUMUZA KATKIDA BULUNSAN NE OLUR. BELEŞ GİRENLERE VEDE ONLARI STADA SOKANLARA YAZIKLAR OLSUN.
az bulutlu