banner615

banner614

banner701

DÜZCELİ SPORCUDAN BÜYÜK BAŞARI

banner619

Yunanistan’ın Selanik şehrinde yapılan ve 18 ülkeden sporcuların katıldığı Uluslararası İnternationel Filippos Judo turnuvasından müjdeli haber geldi. Turnuvaya katılan Beyköy Şehit Ufuk Baysan İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Utku Özöyüdücü, ülkemize ve ilimize bronz madalya kazandırdı.

Spor 25.04.2019, 14:43 25.04.2019, 17:57
758
DÜZCELİ SPORCUDAN BÜYÜK BAŞARI
banner682

Judoda Düzceli sporcuların başarılarının ardı arkası kesilmiyor. Judo Avrupa Turnuvası’nda 2. olarak yüzlerimizi güldüren Ecre Alayıldız’ın ardından bu kez bir başarı haberi de Yunanistan’dan geldi.18 ülkeden yüzlerce sporcunun katıldığı ve Uluslararası Filippos Judo turnuvası Yunanistan’da yapıldı. Selanik’te gerçekleştirilen judo turnuvasına Düzce’den katılan 4.sınıf öğrencisi Utku Özöyüdücü, büyük bir başarıya imza attı.Çıktığı karşılaşmalarda elde ettiği büyük başarı ile 3. Olan Özöyüdücü, hem ülkemize hem de ilimize bronz madalya kazandırmanın haklı sevincini ve gururunu yaşadı.

Beyköy Şehit Baysan İlkokulu’nda okuyan Özöyüdücü’nün madalya ile taçlanan başarısı gerek okul idaresi ve öğretmenleri gerekse sınıf arkadaşları arasında büyük mutluluk yarattı.  

banner710
Yorumlar (2)
Duzceli 1 yıl önce
Admin haberi eksik yapmışsın, selanikten madalyayla dönen 12 sporcu var onlarında haberini yap. Orada gümüş madalya alan altin madalya alan çocuklarımızıda yaz
Rumuz81 1 yıl önce
Başarılar her daim seninle olsun.. tebrik ederim seni en icten dileklerimle umarim egitim hayatinda spor hayatin kadar basarli olur..
19°
hafif yağmur