banner615

banner614

banner701

DÜZCESPOR ALT YAPININ TEK SORUMLUSU

banner619

Düzcespor Alt yapısının daha düzenli çalışması için, Mehmet Saygun Başkanlığındaki Düzcespor yönetimine giren esnaf Veli Cengiz, Düzcespor alt yapısının başına getirildi.

Spor 28.06.2016, 11:53
1911
DÜZCESPOR ALT YAPININ TEK SORUMLUSU

 Düzcespor Mehmet Saygun başkanlığındaki yönetimine giren Düzce esnaflarından Cengiz Veli,  Düzcespor Alt yapısının başına getirildi. Uzun dönemdir alt yapı için proje çalışması yapan Cengiz Veli, Düzcespor alt yapının başına getirilerek Düzce spor alt yapısının daha düzenli çalışması sağlanacak. Başkan Mehmet Saygun’un, Cengiz Veli ile görüşerek Alt yapı projelerini gördüğü çok beğendiği ve bu projeleri gördükten  sonra Alt yapının bütün sorumluluğunu Cengiz Veli’ye verdiği öğrenildi.  Düzcespor alt yapı sorumlusu Cengiz Veli’nin alt yapı için ayrı bir yönetim oluşturduğu Düzcespor alt yapının imrenecek hale gelmesini sağlayacak projelerini hayata geçirmek için çalışmalara başladığı öğrenildi.

Yorumlar (5)
Vatandaş 4 yıl önce
Yakışır Cengiz abime, altyapıyı güzel günler bekliyor
Taraftar 4 yıl önce
Bıkmıştık yıllardan beri aynı suratları görüpte Düzcespora bir tane futbolcu kazandıramayanlardan yeni yüzler yeni heyecanlar lazım....
muharrem 4 yıl önce
yolun açık Allah yardımcın olsun..
Yakışır ona 4 yıl önce
Yakışır
baki 4 yıl önce
cengiz abi sen bu altyapı işine girdiysen düzcespor altyapısı yaşadı vAllahi....
28°
açık