banner615

banner614

banner701

DÜZCESPOR ALTYAPI YÖNETİMİ BELİRLENDİ

banner619

Düzcespor alt yapısı yönetimini belirledi. Düzcespor alt yapısı sorumlusu Cengiz Veli yaptığı açıklamada “Alt yapı yöneticileri olarak bizler Düzcespor’un sevdalıyız” dedi.

Spor 13.07.2016, 12:05
1690
DÜZCESPOR ALTYAPI YÖNETİMİ BELİRLENDİ

 Düzcespor altyapı yönetimi belli oldu. Düzcespor alt yapısı sorumlusu Cengiz Veli, yıllardır Düzcespor alt yapısının ihmal edildiğini savundu. Veli, alt yapının ilgi görmediğini  belirterek “bindiğimiz dalı kestiğimizin de farkında olacağız.”diye ifade etti.

Veli, “birilerinin bu taşın altına elini koymasının vaktinin geldiğini düşünüyorum. bizler kıymetli arkadaşlarım ile bu taşın altına elimizi  değil gövdemizi koyduk. Düzceli gençlere hizmet etmek istiyoruz. Amacımız ahlaklı sporcular yetiştirip Düzcespor’un kurumsal yapıya geçmesine yardımcı olmaktır.” dedi. Veli, Düzcespor alt yapı yöneticileri olarak Başkan Mehmet Saygun’a, yöneticilerine  ve Düzcespor teknik heyetine  verdikleri destek için teşekkür etti.

Düzcespor alt yapı sorumlusu Cengiz Veli alt yapı sorumlularını şu isimlerle duyurdu.

“Erdoğan Bıyık, Ömür Durmazoğlu, Hayati Ergin Gül, Engin Akçaol, Azem Sarı, Anıl Altaş, Hüseyin Aydoğdu, Hilal Kaşkır, Rıza Yıldız, Faruk Turgut, Şahin Bircan Murat Öztürk, Yakup Kalkan, Yusuf Kurt, Nuh Yüksel, Mehmet Türk, İsmail Hakkı Aman ve Talib Çabukoğlu olarak Düzcespor alt yapısında görev yapacak .”

Düzcespor alt yapı sorumlusu Cengiz Veli, kısa sürede görev taksimini yapacaklarını da sözlerine ekledi.

HABER;M.YILDIRIM

Yorumlar (7)
FEDAKAR İNSANLAR 4 yıl önce
SANIRIM BU İŞLERİ ÜCRETSİZ YAPACAKSINIZ. YOKSA FEDAKARLIK DEĞİLDİR ZATEN. ÇOK TEŞEKKÜRLER.
AHLAKLI SPORCULAR 4 yıl önce
GÜZEL HEDEF. DEMEK OLUYORKİ İDMANA NAMAZ SONRASI BAŞLAYACAK, RAMAZANDA TATİL EDECEK, KÜFÜR EDENİ TAKIMDAN KOVACAK VB KARARLAR ALACAKSINIZ . AYAĞINA DEĞİL KALBİNE BAKACAKSINIZ. TEBRİK EDERİM.
taner 4 yıl önce
Başarılar diliyorum. Sonuçta spor ile gençler disipline edilebilir, coşkuyla bir araya getirilebilir ve zeki, çevik ve de beraberinde ahlaklı bir nesil yetiştirebiliriz inşaAllah. Düzce'nin holiganlara değil, bilinçli gençlere ihtiyacı var. Allah yar ve yardımcınız olsun.
AH HAYALLER 4 yıl önce
ÇOCUKLAR ZENGİN OLMAK İÇİN HOCALAR TOPCU KEŞVEDİP NASİPLENMEK VE İSİM YAPMAK İÇİN HAYAL KURUYOR. GARİBAN MEMET ASGARİ ÜCRETİNİ TÜRÜBÜNDE YER. BURALARA HARCANAN PARALARLA HER SOKAĞA MAHALLEYE ÜCRETSİZ SPOR KOMLEKSİ KURULUR. KENDİMİZİ KANDIRMAYALIM. NE FAYDASI OLMUŞ ŞİMDİYE KADAR. KÜFÜRDEN BAŞKA
sevelim 4 yıl önce
Bu alt yapı isim yapmak için mi ...birkaç tanesini çıkar gerisi hiç.....
Fatih 4 yıl önce
Futbolun kime yararı olmuş,Allah aşkına biri çıksın desin ki futbolun bize ne faydası var açıklayın bir de görelim. Halk asgari ücretle çırpınsın siz düzcenin kaynaklarını boş işlere aktarın.
Bayram Ali Kubilay (Mali 4 yıl önce
Tebrikler Başarılar bu birliktelik takdir ve tebrik görmelidir
31°
açık