banner615

banner614

banner701

DÜZCESPOR SAHİPSİZ BIRAKILDI

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) vekillerden ve başkanlardan gelen yoğun baskılar sonucunda 2. Lig ve 3. Lig maçlarını oynatmama kararı aldı.

Spor 01.07.2020, 11:40
1289
DÜZCESPOR SAHİPSİZ BIRAKILDI
banner682

TFF geçen hafta yaptığı açıklamada maçların oynanacağını açıklarken 30 Haziran 2020 tarihinde tekrar bir açıklama yaparak maçların oynanmayacağını belirtti. Bu açıklamanın ardından grubumuzda bulunan Erzincanspor TFF’ye baskı yaptığı ve ilk iki takımın 2. Lig’e çıkarılmasını istediği öğrenildi. Bunun üzerine Sakaryaspor şehrinin ayağa kalktığı ve TFF’yi bu karar üzerine mahkemeye verileceği beyan edildi.

DÜZCESPOR YALNIZ KALDI

Düzcespor Kulübü Başkanı Gökhan Kapoğlu, TFF’yi mekan tuttuğu yakın arkadaşı olan Olgun Aydın ile TFF’ye baskı yaptığı ve Düzcespor’un haklarını savunduğu bilgisine ulaşıldı. Diğer illerin vekilleri TFF’yi kuşatırken isteklerini kabul ettirdiklerini, Düzce vekillerinin ise nasıl bir çalışma yaptığı bilinmediği öğrenildi. Düzcespor Kulübü her zaman masada kaybederken yine kaybettiği Düzcespor’un sahipsiz bırakıldığı gözlerden kaçmadı.

TARAFTAR İSYAN BAYRAĞINI ÇEKTİ

Düzcespor taraftarları bu karara isyan ederken haksızlığa uğradıklarını ve bu kararın tekrar gözden geçirilmesini istediler. Kırmızı Şimşekler Taraftar Derneği tarafından yapılan bir başka açıklamada şehrin takımına sahip çıkılması istendi.

banner710
Yorumlar (1)
Kemal kaya 2 gün önce
Düzce nin hakları AKP doneminde hiçbir zaman savunulmamıstır
21°
açık