banner615

banner614

banner701

DÜZCESPOR SON MAÇI ALMAK ZORUNDA

banner619

Düzcespor son maçta aldığı yenilgi ile sahadan ayrılınca kendisini tekrar sıkıntıya soktu.

Spor 18.04.2016, 14:24 18.04.2016, 14:50
836
DÜZCESPOR SON MAÇI ALMAK ZORUNDA

 Düzcespor otoritesi Düzcespor’un son maçı mutlaka kazanması gerektiğini söyledi.Spor otoriteleri Düzcespor’un önümüzdeki hafta maçı olmayacağını hatırlattı ve oynanacak maçlar neticesinde son maçta ne kadar puan almak zorunda kalacağının hesabının daha iyi yapılacağını ifade etti.Düzcespor’un rakiplerine yenilmesi Düzcespor’u ayakta tuttuğunu belirtilerek " rakiplerimizden Turgutluspor hiç maç kazanamıyor. Bu da Düzcespor'a yarıyor. Eğer Turgutluspor maç kazansa Düzcespor’un durumu hiç de iyi olmayacak durumda olurdu ama bu duruma gelmemizin tek nedeni yapılanmanın hiç iyi olmadığıdır. Bu da sezon başı yapılan yanlışlıklar ve devre arasında yapılan transfer politikasından kaynaklanıyor. "dedi.. Düzcespor bu yanlışlardan ders çıkarması gerektiğinin altı çizilirken, Düzcespor’un ligde kaldıktan sonra tesis ve transfer politikasını iyi analiz yapması gerektiği vurgulandı.

Yorumlar (4)
Turgut YILDIRIM 4 yıl önce
Düzce’yi düşürmek için ne gerekiyorsa o yapılıyor. Ayıp. Sahip çıkınız başka Düzce spor yok.
Ali 4 yıl önce
Türkiye liglerinin en istikrarsız , en kötü defansı bizde olmasına rağmen şu anki durumda olmamız mucize demek ki bu taraftarda büyük bir iş var...
düzceli 4 yıl önce
turgutlu mağlup olursa maça çıkmaya gerek yok topçuları salın gitsinler baştan yapılanalım(arsin ve gölbaşının puan kaybedeceğini düşünüyorum)
can toker 4 yıl önce
Bu yazdıklarınız için '' İRADE '' lazım.....!!!!!
31°
açık