banner615

banner614

banner701

DÜZCESPOR TESİSLERİNE GELDİ

banner619

Dün saat 13:30 da yapılan Düzcespor’un çift kale maçında Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu’nu yakın arkadaşı olan Olgun Aydın ve arkadaşları ziyaret etti.

Spor 13.02.2020, 10:37 13.02.2020, 12:44
1670
DÜZCESPOR TESİSLERİNE GELDİ
banner682

Devre arasında yapılan transferlerde başrol oynayan iş insanı Olgun Aydın can dostu olan Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu’nu tekrar ziyaret ettiği görülürken yapılan çift kaleyi izledi. Başkan Gökhan Kapoğlu ve Olgun Aydın fikir alışverişte bulunarak bir süre sohbet etti.

Takım hakkında bilgiler veren Başkan Kapoğlu daha sonra tesislere geçerek yapacaklarını konuştu.Yapılan çift kalede maçında takımının havasının iyi olduğu oyuncuların yüzlerinin güldüğü görüldü. Oyuncuların primlerini ve maç başlarını geçtiğimiz salı günü dağıtan Başkan

Gökhan Kapoğlu oyuncuların morallerini üst seviyeye çıkarmak için oyuncuların yanından hiç ayrılmıyor. Yeni projeler var.

Düzcespor kulüp başkanlığa gelir gelmez takımın ve şehrin havasını değiştiren Başkan Gökhan Kapoğlu ve yönetim yeni projeleri hayata geçirmek için yoğun çaba harcarken Şıralık veya yakın bölgede 4 çim sahayı yapmak için planlar yaptığı öğrenildi.

Yorumlar (1)
AHMET YASİN GÜLER 8 ay önce
Gökhan KAPOĞLU'nu tanımam.Düzce'de doğdum ve 40 yıldır düzce'de yaşıyorum.Yıllardır Düzce'de her alanda kaybettiğimiz birlik beraberlik en önemlisi umut ateşini yaktı başkan. Düzcespor sevgisi ile bu şehirde yaşayan farklı özellikleri olan herkes Düzcespor sevgisinde buluştu.En önemlisi artık DÜZCESPOR için geleceğe dair çok güzel umutlarımız var.Düzceye yapılacak en güzel hizmeti yaptın GÖKHAN başkan.
27°
parçalı bulutlu