banner615

banner614

banner701

DÜZCESPOR’DA İLK 11 ŞEKİLLENİYOR

banner619

Düzcespor'un çalışmaları tam gaz ilerlerken; ilk 11'in şekillendiği, bir orta saha ve forvet arkası transferin yapılacağı öğrenildi.

Spor 31.07.2018, 12:05 31.07.2018, 18:41
1285
banner682

Teknik ekip doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Düzcespor, son çalışmasını Kızılcamam Stadyumunda yaptı. Yapılan çalışmada oyuncuların hırslı olduğu gözlemlenirken; ilk 11'in şekillenmeye başladığı belirtildi. Kalede Gökhan Siverek, savunmada Ahmet Baykal veya Enver Ayyıldız, sol bek Erkan Çam ve Kemal İşlemek, savunmanın merkezinde Sabutay Alper Bayülken ve Mehmet Kuroğlu, orta sahada merkezde Salih Sefercik ve Mehmet Ersavaş, sağ kanatta İsmail Köse, sol kanatta Talha Aydemir, ilerde Atilla Aybars Garhan'ın olacağı tahmin ediliyor. Öte yandan Düzcespor Teknik Ekibi'nin forvet arkası ve orta sahanın merkezine oyuncu baktığı ve kısa sürede bu yerlere transfer yapacağı öğrenildi. Açılış tarihi belli olmazken, hafta sonu hazırlık maçı yapacağı bilgisine ulaşıldı.

Yorumlar (4)
Okan 2 yıl önce
Orta saha merkez için en azından Hüseyin,Oktay,Buğra veya Çağrı’dan birinin tutulması gerekirdi.

Buğra’nın değeri yüksek kalmazd ama Oktay iyi alternatif olurdu.
Ali 2 yıl önce
Bu takım çok can yakar benden söylemesi geçen seneki takımdan iyi gibi görünüyor ileri uç ve orta saha transferler kalite inşAllah o sene bu sene...
Only you 2 yıl önce
Al forvet arkasına ismail türk oynat tecrübeli adam
. 2 yıl önce
Alternetifi yok topçularımızın lig uzunmaraton sakatlıgı var cezalısı var 2 senedir ders cıkarmamıs gibi acemi hareket etmesin yönetim. Hala daha dışarda kaliteli topcular var madem 5-6 trilyon para harcanacak değsin yani. Rahat rahat maç izleyelim stresden uzak bi ahmet vb vaka daha yaşamak ıstemıyoruz böyle topcu gormek ıstemıyoruz.
22°
kapalı