banner615

banner614

banner620

DÜZCESPOR’DA KATKI SAĞLAMAYANLAR GİDECEK

banner619

Türkiye 3.Lig 2. Grupta mücadele edecek olan Düzcespor, Mustafa Eren Yeniçeri’ den sonra bazı oyuncular ile de yollarının ayrılacağını ifade ederken eksik bölgelere oyuncu alınmasının da faydalı olacağını dile getirdi.

Spor 15.08.2016, 16:19 16.08.2016, 11:56
760
DÜZCESPOR’DA KATKI SAĞLAMAYANLAR GİDECEK
banner650

Alınan bilgiler doğrultusunda Düzcespor teknik ekibi, Düzcespor’ a katkı sağlamadıklarını göz önüne alarak bazı oyuncularla yollarını ayırmak istiyor. Bu oyuncuların yerine Düzcespor takımına katkı sağlayacak oyuncular alınmak isteniyor. Düzcespor teknik ekibin gidecek oyuncuların isimlerini yönetime verdiği fakat yönetimin bazı isimlere karşı çıkarak kalmasını istediği oyuncuların olduğu söylendi. Spor otoriteleri Düzcespor takımına mutlaka oyuncu alınmasının fayda getireceğini ifade ederken, eksik bölgelere alınması halinde Düzcespor'un ilk beşte kendine yer bulabileceği belirtildi. Spor otoriteleri kaleye, kenarlara ve orta sahaya mutlaka oyuncu gerektiğini, Düzcespor takımının alternatif oyuncusunun fazla olmadığını vurguladı. Ligin uzun soluklu bir lig olduğunu düşünürsek kart cezası ve sakatlığın, Düzcespor açısından iyi olmayacağı ifade ediliyor.


Haber; M. YILDIRIM 

banner626
Yorumlar (1)
Düzceli81 4 yıl önce
Beyköyden Selman ve Mustafa var düzceli çocuklar gelen adamlardan çok iyi onları değerlendirsinler. Hem bizim çocuklar...!
kapalı