banner615

banner614

banner701

DÜZCESPOR’U ERKAN SEÇKİN TEMSİL ETTİ

banner619

Düzcespor Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Vekili Erkan Seçkin, Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun da katıldığı ve ilk kez gerçekleştirilen Sporun Gelişmesi ve Geliştirilmesi konulu çalıştaya katıldı.

Spor 13.01.2020, 16:11
763
DÜZCESPOR’U ERKAN SEÇKİN TEMSİL ETTİ
banner682

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun açılış ve kapanış konuşmalarını yaptığı, bir çok spor kulübü başkanları, yöneticileri, spor adamları ve bürokratların katıldığı “Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı”,  13-17 Ocak 2020 tarihlerinde Ankara’da yapılacak.Bu toplantıya ise Düzcespor adına Yönetici ve Başkan Vekili Erkan Seçkin katıldı. Çalıştaya katılan Yönetici ve Başkan Vekili Erkan Seçkin, konu ile ilgili olarak çalıştayda söz sahibi olacak.
 5 gün süreyle Ankara’da devam edecek olan “Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı” na katılan Yönetici ve Başkan Vekili Erkan Seçkin, burada birçok spor adamıyla fikir alışverişinde bulunacak ve Düzcespor’a bu çalıştaydan hangi projeleri alabileceğine karar vererek Yönetim Kuruluna sunacak.
 Yapılan bu çalıştayda spor kulüplerinin nasıl kalkındırılacağı, nasıl geliştirileceği, finansal boyutlarda nasıl ilerleme yapılacağı, alt yapılarda ilerlemenin nasıl olacağı, tesisleşmenin nasıl gerçekleştirileceği gibi birçok konu hakkında spor adamlarıyla birlikte fikir alışverişinde bulunulacak.
 

Yorumlar (4)
ılhan 8 ay önce
helal olsun kardesıme.. kesınlıkle en guzel sekılde beyfendılıgı ve nezaketı ıle duzcemızı temsıl etmıstır..
BERK ASLANSOY 8 ay önce
yakışır abime
carşı 8 ay önce
akp milletvekilimiz hazır.ank bilen çaşkan .neden olmasın.akp il başkanı olması en büyük istek
noname 8 ay önce
bizdede moda heralde nereye gitsek boy boy fotolar çekiniliyor ama icraat ne oldu düzceme ne kattı şimdi bu vatandaş gittide başkası gitse fotoprağ değilde memlekete faydamı getirirdi hiç soran varmı bunları
28°
açık