banner615

banner614

banner701

ELLERİNDE NE VARSA SAHAYA ATTILAR

banner619

Pazar günü oynanan Artvin Hopaspor - Düzcespor maç öncesinde çiçeklerle karşılanmamıza rağmen müsabaka bitiminin ardından saha ana baba günü oldu.

Spor 27.01.2020, 11:44 27.01.2020, 11:57
1094
banner682

Pazar günü oynanan Artvin Hopaspor -  Düzcespor maç öncesinde Düzcespor’u ve taraftarlarımızı iyi karşılayan Artvin Hopaspor maç sonrasında bunların tersini yaptılar. Müsabakayı 1-0 önde iken güle oynaya davranan Artvin Hopaspor yöneticileri ve taraftarları, attığımız gol sonrasında sahanın içi ve dışını karıştığı görüldü.  Artvin Hopaspor taraftarları sahaya ellerine ne geçtiyse atarken oyuncularımıza ve maçın hakemine  şişe yağmuruna tuttular.Müsabaka sonrasında Düzcespor yönetim kurulu üyesi İslam Keleş soyunma odasına giderken saldırıya uğradığı gözlerden kaçmaz iken yapılan çirkeflikler göz önüne serildi. Türkiye Futbol Federasyon gözlemcileri Düzcespor’a küçük bir çakmak yüzünden altı bin TL ceza keserken Artvin Hopaspor kulübüne ne ceza verecek merak konusu.
 
Artvin Hopaspor galip gelirken centilmenlik örneği gösterirken golü kalesinde görünce çılgına döndükleri görüldü. İlk yarıda Artvin Hopaspor-Düzcespor maçını Düzce 18 Temmuz stadyumunda kazanmasına rağmen Düzce taraftarları  ve Düzcespor yönetim kurulu Artvin Hopaspor yöneticilerini ve taraftarlarını alkışlarla uğrandıklarını çabuk unutulmuş.

Yorumlar (3)
Aydın kara 9 ay önce
Öncü tv spor da büyük ilerleme VAR. şimdiye kadar neredeydiniz.
ahmet tancı 9 ay önce
düzcespor baska yok
Cafer 9 ay önce
inşAllah Playofa Kalırsak Karşılaşırız...
23°
açık