banner615

banner614

banner701

GÜREŞÇİLER KIRKPINAR İÇİN YOLA ÇIKTI

banner619

Düzce Belediyespor güreşçileri bu yıl 655’incisi düzenlenen Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri müsabakasına katılmak üzere Edirne’ye doğru yola çıktı.

Spor 20.07.2016, 15:10
827
GÜREŞÇİLER KIRKPINAR İÇİN YOLA ÇIKTI
banner682

 Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşlerine katılacak 20 sporcu için Düzce Belediyesi Meydanında bir tören düzenlendi. Törene Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Ali Güney ve Düzce Belediyespor Başkanı Hatun Albayrak Şengüloğlu da katıldı.

Sporcuların önemli başarılar elde edeceklerinden şüphe duymadıklarını belirten Güney, şu ifadeleri kullandı:  “Arkadaşlarımız, belediyemizi temsilen 655. Kırkpınar Yağlı Güreşlerine katılacak. İnşallah iyi bir derece elde ederek geri dönecekler. Sizler de katkı verdiniz çok teşekkür ederiz”

Törende konuşan Düzce Belediyespor Başkanı Hatun Albayrak Şengüloğlu da yaptığı açıklamada şunları kaydetti.

“655.si yapılan Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde Düzce Belediyespor olarak 20 sporcumuzla katılıyoruz. Güreşlerin devamında da bildiğiniz gibi diğer branşlarda da sezon açılıyor. Daha önceki açıklamalarımda belirttiğim gibi Düzce Belediyesinin asıl önem verdiği konu sporcular yetiştirmek ve spor müsabakalarında başarılar elde etmek. Yeni sezonda da gerek sporcu gerekse tesis anlamında önemli çalışmalar yapacağız. Bu anlamda Kırkpınar’a katılan sporcularımıza da başarılar diliyorum” 

HABER: S. KAŞKIR

banner710
Yorumlar (0)
14°
kapalı