banner615

banner614

banner701

HALI SAHALAR AÇIK

Antalya, Sivas, Mersin ve Erzurum ilinde halı sahalar açılırken Düzce ilinde yasağın devam etmesinin nedeni koca bir soru işareti olarak gösteriliyor.

Spor 13.06.2020, 10:32 13.06.2020, 10:50
1488
HALI SAHALAR AÇIK
banner682

Normalleşme döneminde birçok spor merkezi açılırken Düzce ilinde Halı sahaların kapalı olduğu bunun nedeninin belli olmadığı Antalya, Sivas, Mersin ve Erzurum illerinde halı sahaların açık olduğu öğrenildi.

 Düzce ilinde halı sahaların neden açılmadığı ise koca bir soru işareti olarak gösterilirken  halı saha sahipleri ve spor yapacak vatandaşlar Düzce ilinde çok mu vaka sayısı var bunun için mi açılmıyor derken kararın bir daha gözden geçirilmesi gerekir dediler.

banner710
Yorumlar (4)
Tahsin 3 hafta önce
Korona turnuvası yapın da katılalım beyler
Serkan ateş 3 hafta önce
Çifte standartın daniskası, kahvehanelerde kol kola maç izleniliyor fakat oksijeni bol halısahalarda maç oynamak yasal. Hangi akla hizmet
Cumayerili Nejati 3 hafta önce
Bunların sporla işi yok işleri güçleri gurup toplantısı depolarda
Erdem suat 3 hafta önce
Hadi diyelim virüs var , cafeler tıklım tıklım ,caddeler tıklım tıklım ,fitness salonları açık ,hamamlar yüzme havuzları açık....gücünüz halisahayami yetti , dün akşam Trabzon maç oynadı orda bulasmiyorum? Bu kararı cuma günü Bitlis Erzurum antalya valilikleri bozdu ,halısahaları actilar
26°
parçalı bulutlu