banner615

banner614

banner701

HERKESİ DESTEK VERMEYE DAVET ETTİ

banner619

Mali sorunlarla uğraşan Düzcespor’a destek olmak için başlatılan kampanyaya verilen destek büyümeye devam ediyor. Şimdiye kadar Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve Düzce ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık’ın destek verdiği kampanyaya Yeşilay Düzce Şube Başkanı Av. Ali Dilber de 10 bin TL bağış yaptı.

Spor 28.05.2019, 15:55 28.05.2019, 18:06
3432
banner682

Finansal sıkıntılar yaşayan ve zor bir dönemden geçen Düzcespor’a destek olmak için başlatılan “Düzcespor’a destek ol, yaşadığın kentin takımına sahip çık” kampanyası desteklerle büyümeye başladı.

Bütün Düzceliler yapılan çağrı ile destek talep edilen Düzcespor’a kayıtsız kalmayan iş insanları bağışlarda bulunmayı sürdürüyor.27 Mayıs Pazartesi günü Şıralık Tesislerinde yapılan toplantı ile başlatılan ve ilk bağışı Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’ nün yaptığı kampanyaya Amatör Spor Kulüpleri (ASKF) Başkanı Erdoğan Bıyık’tan sonra Yeşilay Düzce Şube Başkanı Av. Ali Dilber’de kayıtsız kalmadı.

Destek veren İş Adamlarının sayısının tek tek arttığı kampanyaya bu sabah bağışını yapan Av. Ali Dilber herkesi destek vermeye davet etti.

Haber: E.K.DURSUN
 

Yorumlar (43)
MUZAFFER LEBLEBİCİ 1 yıl önce
KULÜBÜ MADDİ MANEVİ MUZAFFER LEBLEBİCİ KURTARIR.FARUK BAŞKANLA LEBLEBİCİ DÜZCESPORUMUZU ŞAMPİYON YAPAR.BORÇLARDA ÖDENİR TRANSFERLERDE YAPILIR ADAM GİBİ ADAM TEKNİK HOCADA GETİRİLİR.
düzceli vatatandaş 1 yıl önce
kapsan kamil bey ve sayın haşepçiler çuvalla götürüyorsunuz bari poşetle verin
dzcll yşr. 1 yıl önce
duzcede 2 tane organıze fab.var.fabıka başı 10000 tl versın buı ş olur bunuda tek başına yapacak olanda faruk özlu dur..acele edelım.duzcenın reklamı duzcesporla olur.
ali abi 1 yıl önce
bu kadar seviliyon madem başkan olmak için yer arıyon işte fırsat düzcespor başkan olda elinden öpelim.
esnaffff 1 yıl önce
para sizde ali beyyy...milleti emiyonuz nasılsa ..yapın bağışşşşşş yakışır kimin parası acaba
NE YÜZSÜZSÜNÜZ 1 yıl önce
UTANMADAN BU LAFI SÖYLEBİLİYOSUN,MİLLETİN CEBİNDE 5 LİRA YOK..AYIP BE
1 SERKAN VEREP DAHA ÇIKAR 1 yıl önce
KULÜP İDARECİLERİNİN YEDİĞİ PARALARI TOPÇULARA VERSELERDİ DÜZCE SPOR UÇUŞA GEÇMİŞTİ ÇOKTAN. BU KULÜP SERKAN VEREP GİBİ ADAMI BİTİRDİ DİĞERLERİ SEYRETTİ YA TEMKİNLİLER ARTIK
GÖLYAKA GİBİLER NE YAPSIN 1 yıl önce
GÖLYAKA DA BETER DURUMDA. TOPÇUYU TAŞIYACAK ARAÇLARI YOK, PARA YOK, DESTEK VEREN, O DA YOK GİBİ SEBAHATTİN HOCAYA BIRAK DİYORUM BU KADAR HAMALLIK YETER ADAMIN KANINA İŞLEMİŞ
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24°
açık