banner615

banner614

banner701

İŞTE HAFTANIN PANORAMASI

banner619

Bölgesel amatörde ilimizi temsil eden Çilimli Belediyespor 2-0 öne geçmesine rağmen ikinci yarıda yediği goller sonucunda müsabaka 2-2 sona erdi. Beyköy Belediyespor kendi evinde 1-0 mağlup oldu.

Spor 16.02.2020, 18:06
655
İŞTE HAFTANIN PANORAMASI
banner682

Bal’da ilimizi temsil eden Çilimli Belediyespor Eskişehir Yunus Emre karşısında ilk yarı mükemmel bir oyun ortaya koyunca 2-0 öne geçmeyi başardı. Mağlup duruma düşen Eskişehir Yunus Emrespor bütün riskleri alarak oyunu karşı kaleye yıktı. Maçın hakemi ikinci yarıda bütün takdir haklarını Yunus Emrespor lehine verirken müsabaka 1-2 daha sonrada 2-2 oldu. Çilimli Belediyespor bu sonuçla 3.sıradaki yerini korudu.
                                                      
BEYKÖY BELEDİYESPOR YİNE MAĞLUP
Bir başka temsilcimiz Beyköy Belediyespor kendi evinde Ankara Bağlum ile karşı karşıya geldi. Bağlum karşısında çok iyi mücadele eden temsilcimiz Beyköy Belediyespor bir türlü gol atamayınca kalesinde bir gol görerek 1-0 mağlup duruma düştü. İkinci yarıda rakip kaleye yüklenmesine rağmen maçı çeviremedi. Maçın son düdüğü ile temsilcimiz Beyköy Belediyespor Ankara Bağlumspor’a 1-0 yenildi. Beyköy Belediyespor bu sonuçla ligin sonuna demir attı.
 

Yorumlar (0)
kapalı