banner615

banner614

banner701

İŞTE SAKATLARIN SON DURUMU

banner619

Artvin Hopaspor müsabakasının 40.dakikasında kasığında zorlama olan Düzcespor en önemli oyuncu Bulut Kaya’dan sevindirici haber geldi.

Spor 29.01.2020, 11:26 29.01.2020, 11:28
469
İŞTE SAKATLARIN SON DURUMU
banner682

Hafta sonu oynanan Artvin Hopaspor müsabakasının 40.dakikasında kasığından sakatlanarak oyun dışı kalan Bulut’tan sevindirici haber geldi. Yapılan kontrollerde kasığında zorlanma tespit edilen Bulut’un hafta sonu oynanacak Erzin maçına yetişeceği öğrenilirken ilk maçta sakatlanan Oğulcan’ın önümüzdeki hafta sahada yerini alacağı bilgisine ulaşıldı.

Oğulcan’ın tedavisinin devam ettiği öğrenilirken takım kaptanı Enver’in Erzin maçında oynayabileceği bilgisine ulaşıldı. Bu oyuncuların birkaç gün düz koşular yapacağı daha sonra takımla çalışmalara başlayacağı gelen haberler arasında yer alıyor. Bu oyuncuların sakatlanmasının sebebi suni çimde aşırı zorlanmadan olduğu öğrenildi.Düzcespor Erzinspor maçının hazırlıklarına başladığı bugün kuvvet çalışması Perşembe günü çift kale Cuma günü taktik ve şut idmanı Cumartesi ise ter idmanı ile çalışmasını sonlandıracağı Erzinspor maçına kadar kendi tesislerinde kampa gireceği öğrenildi.

Yorumlar (0)
19°
parçalı bulutlu