banner615

banner614

banner701

LEBLEBİCİ’DEN ALTYAPI VURGUSU

banner619

Düzcespor Kulüp Başkanı Muzaffer Leblebici, katıldığı Sportmence Programı’nda yaptığı açıklamada, “Bize Düzceli futbolcular lazım” diyerek Düzce’yi bir futbol fabrikası haline getirmeyi hedeflediklerini söyledi.

Spor 13.04.2018, 15:55 13.04.2018, 18:53
1165
banner682

Düzcespor Kulüp Başkanlığı görevini devralan işinsanı Muzaffer Leblebici, Öncü TV’de yayınlanan Mustafa Yıldırım’ın hazırlayıp sunduğu Sportmence Programı’na konuk oldu.

2017-2018 futbol sezonunun 30.haftasında mevcut kadro ve teknik ekipten oluşan kırmızı-lacivertli takımı devralan Leblebici, kendi yağında kavrulacak bir takım oluşturmayı hedeflediklerini söyledi.  Düzcespor için bir ‘Master Plan’ üzerinde çalıştıklarını kaydeden Başkan Leblebici, özellikle altyapıyı güçlendirmekte kararlı olduklarını ifade etti.

Düzce’yi futbol fabrikası yapmayı hedefliyoruz”
Başkan Leblebici, “Taşıma suyla değirmen dönmez. Bu yüzden kendi yağında kavrulan bir takım oluşturmamız gerekiyor. Bu noktada altyapıya büyük önem vereceğiz. Düzceli futbolcuları nasıl yukarıya taşırız, buna bakacağız. Aslında ileriki yıllar için en büyük hedefimiz, Düzce’yi futbolcu yetiştiren bir futbol fabrikası haline getirmektir” ifadelerinde bulundu.

“Altyapısı Olmayan Takım Asansör Olur”
Başkan Leblebici şöyle devam etti:

“Her istenen şey para ve zaman gerektirir. Altyapısı olmayan takımlarda da maalesef eksiklikler ve ihtiyaçlar için değil, sadece futbol için para harcıyorsunuz. Biz altyapımızı güçlü hale getirerek bunu sistemli hale getirmeyi hedefliyoruz. Altyapısı olmayan takım asansör olur. Bizim en çok Düzceli futbolculara ihtiyacımız var. Menajerlerin işine saygı duyuyorum ancak onlar da böylece artık bizim futbolcularımızın transferleri için çalışacaktır.”

Başkan Leblebici ayrıca görevi devraldığı günden bu yana kendisine destek olan başta Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü olmak üzere, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ve Düzce protokolüne teşekkür etti.

Elini taşın altına koyan bir yönetimle çalıştıklarının da altını çizen Leblebici, zirveye giden başarı yolunda özveriyle çalışan yönetim kurulu üyelerine de teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

banner710
Yorumlar (12)
SOLDADO 2 yıl önce
SAYIN LEBLEBİCİ DÜZCELİ DEĞİL, E DÜZCESPORLU DEĞİL. 1)NASIL DÜZCESPOR BAŞKANI OLDU 2) NEDEN DÜZCESPOR BAŞKANI OLDU.
HAYIR İÇİN Mİ
Doğru tespit 2 yıl önce
Tespitler doğru tbr.ler başkanım iki kişi çıkar bilip bilmeden ukala yazılar yazar siz aldırmayın iki taş üstüne koymayan kişiler birde maça kaçak girmek için uğraş verirler
Adil 2 yıl önce
Bakip gorecegiz alt yapida neler olucak insAllah dediginiz gibi olur once tesis baskan tesisin olmadan alt yapi hikaye
esnaf 2 yıl önce
Başkan dogru yonetim dogru taraftar oldu mu tamam baskanim bedavacilari yanastirma sen bu isin ustunden gelirssin alt yapi onemli benim oğlum var besiktasli fener alt yapisinda mumkunse alt yapiya isini benimsiyenleri alin
Mert 2 yıl önce
Ufak at da civcivler yesin.Süper lige çıkacsksın ki yada 1.lige çıkacsksınki Düzce de futbol oynanıyor diyecekler
Aferin 2 yıl önce
Çok güzel aferin,anca topçu popçu cafe tost heykel Audi israf müsriflik vb boş işlerle Düzce adını duyurur. Başka da bişey beklenmez
Hüseyin 2 yıl önce
Hep aynı savsata kim başkan olsa aynı cümleler Düzceliler olcak Düzcesporda Düzcelileri ne hoca ister nede Başkan taraftarda kendi topçusuna sahip çıkmaz boş konuşur herkes bu işi çok biliyor
RECEP 2 yıl önce
HAYALDİ GERÇEK OLDU
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14°
orta şiddetli yağmur