banner615

banner614

banner701

LİGLER 12 HAZİRAN'DA BAŞLIYOR...

banner619

Son dakika: Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı ile bugün toplantı yapan Türkiye Futbol Federasyonu, 18 kulübün hepsiyle liglerin 12 Haziran'da başlaması konusunda anlaşma sağladı. Liglerin başlamasıyla ilgili kesin karar ise 28 Mayıs'ta verilecek.

Spor 20.05.2020, 19:54 20.05.2020, 20:03
3257
LİGLER 12 HAZİRAN'DA BAŞLIYOR...
banner682

Türkiye Futbol Federasyonu ile Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı, saat 14.00'te video konferans aracılığıyla toplantı yaptı. Toplantı sonunda TFF Başkanı Nihat Özdemir liglerin başlamasıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

18 kulübün desteğiyle liglerin 12 Haziran'da başlaması konusunda anlaştıklarını söyleyen Nihat Özdemir, ligden düşme olmaması konusunda ve gelecek sezon ne zaman başlayacağı konusunda kulüplerin başvuruda bulunduğunu dile getirdi.

TFF Başkanı Özdemir, "Ligleri oynayarak sonlandırmak için elimizden gelen her türlü çabayı göstereceğiz. Bütün kulüplerle bu konuda hemfikiriz. 7 kulüp önümüzdeki sezon 21 takımla oynanması yönünde talepte bulundu. Bu sezon düşme olmaması için bize başvuruldu" dedi.Özdemir, liglerin başlamasıyla ilgili kesin kararın ise 28 Mayıs'ta verileceğini söyledi.

SEPİL: ORTAK HAREKET ETMEMİZ ŞART

Nihat Özdemir'in ardından söz alan Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Mehmet Sepil, "TFF ile oyuncu değişikliğinin 5'e çıkarılması konusunu görüştük. Bu sezon kaldırılan U21 liginin gelecek sezon yeniden değerlendirmeye alınmasını da konuştuk. Pandemi süreci de maddi olarak kulüplerimizi sarsmış durumda, ortak hareket etmemiz şart." dedi.

Yorumlar (2)
Yazık 4 ay önce
Başlayın başlayın...Allah gözünüzü doyursun atın bütün milleti tehlikeye yazık bukadar emeğe..
YAVUZ 0881 5 ay önce
Allah sizi bildiği gibi yapsın doymadınız paradan sağlık bu kadar ucuz mu ne kadarda önemli futbol yani eksik kalsa olmaz illa musibet olmadan akıllanmayacağız zaten başımızda covid musibeti var hala zorluyoruz olayları
27°
az bulutlu