banner615

banner614

banner701

LİGLERİN KADERİ NE OLACAK?

banner619

Galatasaray spor kulübü teknik direktörü Fatih Terim ve idarecisi Abdurrahim Albayrak yapılan tetkiklerde pozitif çıktığı açıklandı.

Spor 24.03.2020, 11:41
1611
LİGLERİN KADERİ NE OLACAK?
banner682

Galatasaray spor kulübü resmi sitesinden şu açıklamaları yaptı.Yapılan tetkikler sonucunda, Teknik Direktörümüz Fatih Terim'in koronavirüs testi pozitif çıkmış olup, hocamızın tedavisine hemen başlanmıştır.

Teknik direktörümüz Fatih Terim'e ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletir, aramıza sağlıklı bir şekilde döneceğine dair inancımızın tam olduğunu belirtmek isteriz derken

İkinci Başkanımız Sn. Abdurrahim Albayrak'ın bir süredir devam eden şikâyetleri üzerine yapılan kontrollerinde koronavirüs (Covid-19) testi pozitif çıkmıştır.

İkinci Başkanımız ve aynı teşhisle tedavisine başlanan değerli eşi Şükran Albayrak’ın tedavilerinin 6. gününde genel sağlık durumları olumlu seyretmektedir.

Albayrak Ailesi'ne geçmiş olsun dileklerimizi iletirken her ikisinin de en kısa sürede sağlıklarına kavuşarak aramıza döneceklerine olan inancımızın tam olduğunu belirtirim dendi.

Yorumlar (1)
Metek 1 hafta önce
Fatih hoca uyardı ama kimse kulak asmadi geçmiş olsun içine doğdu demekki imparator sen dayanikli adamsın yenersin inşAllah bu hastalığı sağlıcakla
kapalı