banner615

banner614

banner701

Milli gururumuza altın hediye edildi

banner619

Emine Bahar Köroğlu’nun aldığı başarıyı ödüllendirmek amacıyla Gençlikspor il Müdürü Korhan Öztekin ve ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık başarılı karateciyi tam

Spor 11.01.2008, 18:33
205
Milli gururumuza altın hediye edildi
banner682

19-21 Ekim tarihinde yapılan Ümit Genç Dünya Karate Şampiyonasında Emine Bahar Köroğlu Dünya Üçüncülüğü elde etmişti.

Emine Bahar Köroğlu’nun aldığı başarıyı ödüllendirmek amacıyla Gençlikspor il Müdürü Korhan Öztekin ve ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık başarılı karateciyi tam cumhuriyet altın ile ödüllendirdi.

Aldıkları başarılar karşısında memnun olduklarını fakat düzce olarak spor adına hak edilen yerde olmadığını belirten Gençlikspor İl Müdürü Korhan Öztekin, “Spor olarak daha iyi yerlere gelebiliriz. Karate dalında Albayrakspor Kulübü büyük başarılara imza atmıştır. Şimdi ise Düzce Belediyespor bünyesinde karatecilerimiz mindere çıkacak. Başarılarının devamını diliyorum.”dedi.

Başarılı Karateci Emine Bahar Köroğlu ise, “Dünya Üçüncüsü olmak benim için büyük gurur verici. Ama daha iyi dereceler elde edeceğime inanıyorum. Belediyespor’un himayesi altına girmek beklediğimiz ve istediğimiz bir şeydi. Belediye bünyesinde turnuvalara katılmak daha farklı oluyor. Kuşadası’nda yapılan turnuvada da bir ilki yaşadım. İlk defa ilk turda rakibime yenildim. Hayırlısı olsun diyorum ve daha iyi başarılara imza atmak için çalışacağım.” Dedi.

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu