banner615

banner614

banner701

PİST İÇİN SON KARARI VERDİ

banner619

Dünya Şampiyonu ve Milli Sporcumuz Kenan Sofuoğlu, Motor sporları için yapılacak pist ile alakalı kararını Cumayeri'nden yana kullandı. Sofuoğlu sosyal paylaşım hesabından müjdeli haberi paylaştı.

Spor 03.12.2015, 10:11
6630
PİST İÇİN SON KARARI VERDİ
banner682
Kaynaşlı’dan sonra Cumayeri’de motor sporlarıyla adını duyuracak. Dünya Şampiyonu ve Milli Sporcumuz Kenan Sofuoğlu, Cumayeri’nde motor sporları için pist yapılacağını duyurdu. Sosyal Paylaşım sitesindeki hesabından “Duymayanlar için müjdeli haberimizi paylaşmak istiyorum;” diyerek kararını açıklayan Sofuoğlu şunları kaydetti:

DÜNYA STANDARTLARINDA OLACAK
“Yeni yapılacak olan pist için kararımızı verdik, birkaç aydır farklı lokasyondaki yerleri inceledikten sonra Düzce'nin Cumayeri ilçesinde pisti yapmaya karar verdik. İnşallah önümüzdeki Pazartesi günü ilk çalışmalar başlıyor. Dozerler piste girişi yapacaklar. Mayıs ayında ilk asfaltı atmayı ve Haziran ya da Temmuz ayında Türkiye Şampiyonasının bir ayağını burada gerçekleştirmeyi planlıyoruz. En önemlisi de bu pisti sadece motosiklet pisti olarak görmeyin, öyle bir pist yapılacak ki hem Türkiye Otomobil yarışlarının hem Motosikletlerin her türlü Pist yarışlarının yapılabileceği güvenlik olsun, tasarım olsun bu alanlarda Dünya standartlarında özel bir parkur hazırlanacak.Pistin dizaynını bizzat ben kendim yapacağım. Bütün çalışmalarıyla A dan Z'ye kendim koşturup uğraşacağım. Pisti buraya yapmamızda hem Cumayeri Belediye Başkanımızın yoğun ısrarları ve gösterdikleri itinadan ve bölgenin çok elverişli olmasından dolayı ayrıca Sakarya'da halihazırda bulunan pistimizden ötürü son kararımızı burada yapılması yönünde verdik.”

Haber;S.KAŞKIR
banner710
Yorumlar (9)
büyük başkan recep tuna 4 yıl önce
cumayeri belediye başkanı sayın recep tunaya sonsuz teşekkürlerimi sunarım cumayerimize düzcemize bu konudaki eksikligi diderdigi için ülkemizede hayırlı olsun cumayerinin raftingten sonra böyle projeler üretmesi cumayerinin gelişmesine katkı saglar
seyyid 4 yıl önce
Çok iyi bir karar vermişsin kenan abi
Düzceli 4 yıl önce
Sn. Kenan SOFUOĞLU çok güzel bir proje yapıyorsunuz, İnşallah İstanbulpark''taki gibi hafta sonu halkın girebileceği organizasyonlar olur.
R.R 4 yıl önce
Tofascilar sana iyi yapıştırdı herhalde ne istiyorsunuz gençlerden eğleniyorlar adammi gasp etsinler hirsizlikmi yapsınlar zaten düzcenin gençleri sizin gibilere yaranamadi gitti
B.Ç 4 yıl önce
Bu tofaşlardamı hep suç sanki diyer araçlarıda görüyoruz asfaltı kazıyorlar kimsenin gözü görmüyo bitek şuçlu Tofaş çılar diymi yanlış burnunuzun doğrusuna gtmeyi brakında az da olsa etrafınıza bakın.
misafir 4 yıl önce
brova başkan durmak yoook..
fındık tembelliğinden kur 4 yıl önce
millet artık fındık parasının tembelliğinden kafayı kaldırsın da düzcede kaynaşlıda cumayerinde yığılcada akçakocada neler oluyor nelerden para kazanılır istihdam olur onun derdine düşsün.. güzel gelişmeler var kıymetini bilelim değerlendirelim
R. R. 4 yıl önce
Tofaşçılara yeni mekan oldu sokaklardan defolurlar inşallah, ama orda da hız önemli çıkartmalar, egzozlar xenonlar değil :) bira parasını giriş parası da yapar sağlıklı yaşarlar hem kanlarında alkol depoları gaz dolu heyecanlıları görürüz :)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
hafif yağmur