banner615

banner614

banner701

POYRAZSPOR BANVİT MAÇI CUMARTESİ

banner619

Geçtiğimiz hafta İstanbul Teknik Üniversitesini deplasmanda yenen Poyrazspor Cumartesi günü Akçakocada Genç Banvit takımını konuk edecek.

Spor 22.01.2010, 19:22
110
POYRAZSPOR  BANVİT MAÇI CUMARTESİ
banner682

Akçakoca Poyrazspor Genç Banvitliler ile karşılaşıyor Kendi sahasında saat 16:00'da Genç Banvitlileri ağırlayacak olan Akçakoca Poyrazspor'da hedef galibiyet. Her maçına artık final gözüyle bakan Akçakoca Poyrazspor geçen hafta ki İTÜ karşılaşmasından alınan galibiyetle moraller dahada yükseldi.

Umutlanan takımda Beko Basketbol Ligi'ni hedefleyen rakibni geride bırakan Akçakoca Poyrazspor Genç Banvitlileri'de yenerek çıkışını sürdürmek istiyoruz. Maçı kazanıp rakibini daha da geride bırakmayı amaçlayan poyrazspor play-off içinde kaybettiği şansı yakalamak istiyor. Özellikle ilk devrenin son haftasından itibaren yakaladığı çıkşı Işıkspor maçında 'sürdüremeyen ekibimizde İTÜ'den alınan galibiyet camida yüzleri güldürmüştü. Maddi sıkıntılar içinde boğuşan Akçakoca Poyrazspor elindeki imkanları sonuna kadar kullanıp devleri dahi dize getirtiyor. Tarftarlarının desteği ile bu maçtanda galibiyet ile ayrılmayı planlayan Akçakoca Poyrazspor yapılacak olan desteklerle dahada ileriye gidebilecek. Akçakoca Poyrazspor bugün kü maç öncesinde sırlamada 17 puan ile 10. sırada bulunuyor. Genç Banvitliler ise son sırada ve 16 puanda yer alıyor. Akçakoca Poyrazspor kaybetmesi halinde puanlar eşit olacak. Ancak Akçakoca Poyrazspor artık hiçbir olumsuzluk düşünmezken sadece kazanmak için mücadele edecek. Zor bir sınav öncesi olmassa olmazı taraftarlarını bu maçta da görmek isteyen Akçakoca Poyrazspor bir galiibiyet daha alarak seriyede geçmenin peşinde. Alınacak üst üste galibiyetler sadece ligde kalmayı değil play-off ümitlerini yeşertecek.

banner710
Yorumlar (0)
16°
az bulutlu