banner615

banner614

banner701

PUANIMIZ ÇALINDI

Bölgesel lig takımlarımızdan Beyköy Belediyespor Serdivanspor maçında, maçın hakeminin kötü bir yönetim göstermesinden dolayı kaçan puana yanıyor.

Spor 02.03.2016, 15:04
791
PUANIMIZ ÇALINDI
banner682

 Beyköy Belediyespor Başkanı Abdullah Çalışkan haber merkezimize yaptığı açıklamalarda Beyköy Belediyespor olarak küçük bütçe ile Bölgesel ligde oynamaya çalıştıklarını ve son müsabakada maçın hakemi tarafından çok kötü bir yönetim gösterilerek puanlarının çalındığını söyledi. Çalışkan müsabakada iki kez öne geçmelerine rağmen galibiyeti koruyamadıklarını söyledi. Beyköy Belediyespor kulüp Başkanı Abdullah Çalışkan 2-1 öndeyken maçın hakeminin yüzde yüz penaltıyı vermediğini eğer bu penaltıyı verseydi müsabakanın 3-1 olacağını söyledi.Çalışkan yine de oyuncularını ve teknik ekibi kutladığını amaçlarının play of oynamamak olduğunu belirterek son yedi maçlarının kaldığını ve bu yedi maçta alacakları puanlarla ligi bitirmek istediklerini söyledi.

SPORSERVİSİ

banner710
Yorumlar (1)
by seroo 4 yıl önce
bende o maçtaydım beyköy taraftarı olarak sayın başkanımıza katılıyorum,yan hakem ısrarla penaltı verdi orta hakem vermedi ve birde dışarda dedi ama görüntüler var pozisyon içeride oldu ekstran beyköysorlu oyuncumuz diarra sakatlık geçirdi yerde yatarken kırmızı kart gösterdi ve rakip takımada yoktan yere kırmızı kart gösterdi hakem çok kötü performans sergiledi ama tabi yapacak bişey yok olan oldu yinede beyköyspor çok iyi bir futbol oynadı başarılar beyköyspor
20°
açık