banner615

banner614

banner701

ŞAMPİYONLAR, REKTÖR’Ü ZİYARET ETTİ

banner619

Dünya Muaythai Şampiyonası’na Büyük Kadınlar Kategorisinde dünya şampiyonu olan Düzce Üniversitesi’nin Milli Sporcusu Bediha Tacyıldız ve Büyük Erkekler Kategorisinde dünya şampiyonu olan Buğra Tugay Erdoğan, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ı ziyaret etti.

Spor 07.08.2019, 17:57 08.08.2019, 18:13
765
ŞAMPİYONLAR, REKTÖR’Ü ZİYARET ETTİ
banner682


Tayland’ın başkenti Bangkok’ta düzenlenen Büyükler Dünya Muaythai Şampiyonası’na Büyük Kadınlar Kategorisinde dünya şampiyonu olan Düzce Üniversitesi’nin Milli Sporcusu Bediha Tacyıldız ve Büyük Erkekler Kategorisinde dünya şampiyonu olan Buğra Tugay Erdoğan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ı ziyaret etti.

Ziyarette milli sporculara Muaythai Doğu Marmara Bölge Temsilcisi Birol Aksu da eşlik etti.


Kariyerinde 4 kez dünya şampiyonluğu unvanı bulunan ve son olarak Tayland’ın başkenti Bangkok’ta düzenlenen Büyükler Dünya Muaythai Şampiyonası’nda birbirinden zorlu rakiplerini geride bırakarak dünya şampiyonu olan Düzce Üniversitesi’nin başarılı öğrencisi Tacyıldız, gerek öğrencilik hayatında gerekse spor yaşamında kendisine her zaman destek olan Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’a teşekkür etti.


Muaythai Doğu Marmara Bölge Temsilcisi Birol Aksu ve milli sporcularla bir süre sohbet eden Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Muaythai Şampiyonaları hakkında misafirleri tarafından bilgilendirildi.Milli sporcuların ülkemizin gurur kaynağı olduğunu dile getiren Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, uluslararası organizasyonlarda bayrağımızı göndere çektirerek İstiklal Marşı’nı okutmayı başaran Milli sporcuları tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

banner710
Yorumlar (2)
vatandaş 10 ay önce
Üniversitenin toplumla irtibatlı olduğu tek nokta rektör hanımın misafir ağırlama haberleridir. Ha birde zaman zaman ülke gündemine dair protestoları da vardır...
Ufuk 10 ay önce
Arkadaş nasıl bir rektörmüş bu hemen hemen hergün haberlerde şaştım kaldım
14°
hafif yağmur