banner615

banner614

banner701

ŞEHİR KENETLENDİ

banner619

Düzcespor’un yarın oynayacağı Sultanbeyli Belediyespor maçına Düzcespor yönetimi bir jest daha yaparak kadınlara bir otobüs tahsis ederken erkek taraftarlara iki otobüs tahsis etti.

Spor 18.02.2020, 11:43 18.02.2020, 11:45
1525
ŞEHİR KENETLENDİ
banner682
Düzcespor yönetiminde bir jest daha! Düzcespor yönetimi yarın oynanacak Sultanbeyli Belediyespor maçına üç otobüs tahsis etti. Yönetim kurulu 1 otobüsü kadınlara ayırırken 2 otobüsü erkek taraftarlara ayırdı. Düzcespor Sultanbeyli Belediyespor maçına Düzce’den özel araçlarla ve İstanbul’da bulunan Düzcesporlu taraftarların gelmesi bekleniyor. Düzcespor aldığı galibiyetler sonrasında Düzce Şehrinin kenetlendiği görülürken, Başkan Gökhan Kapoğlu ve Yönetim Kurulu’nun rolünün büyük olduğu gözlerden kaçmadı.
Düzcespor oynayacağı Sultambeyli Belediyespor maçı sonrasında Pazar günü çok daha zorlu maç olan Erzincanspor önüne çıkacak. Düzcespor’un önünde bulunan bu zorlu maçlar sonrasında hedefine emin adımlarla ilerlemesi bekleniyor.

 
Yorumlar (2)
cafer 8 ay önce
Yarın istanbuldan 3 puanla dönersek pazar Günü final gibi bir maça çıkarız iğne atsan yer kalmaz 18 Temmuzda haydi aslanlar ayağınıza kuvvet inşAllah...
Ayhan atasoy 8 ay önce
Duzcespor yönetimine oyuncularına taraftarımıza cani gönülden inanıyoruz bu sene basaricaz inşAllah bu oyunla heryere gideriz beraber nice başarılara imza atan duzcespor var