banner615

banner614

banner701

SİS YALITIM KUZEY SÜPER AMATÖRDE

banner619

Düzce birinci amatör takımlarından Sis Yalıtım Kuzey Yıldızı takımı son saniyede yediği gol ile direk çıkma şansını kaybetmişti.

Spor 01.03.2016, 15:44
305
SİS YALITIM KUZEY SÜPER AMATÖRDE
banner682
 Diğer grupta başarılı maçlar çıkaran Çiftlik Gençlikspor play of sonucunda Sis Yalıtım Kuzey Yıldızı takımı eşleşti. Sis Yalıtım Kuzey Yıldızı  Çiftlik Gençlikspor karşısında müsabakayı 2-0 kazanarak Düzce süper amatöre çıktı.

15 günün  ardından geç de olsa Düzce süper amatöre çıkan Sis Yalıtım Kuzey Yıldızı takımınınTeknik patronu Ali Akgün Haber merkezimize şu açılamalarda bulundu. Karaca Çobanspor maçında son saniyede şansız bir gol yediklerini bu golle Düzce süper amatöre çıkamamıştık. Akgün 15 gün sonra oynadığımız Çiftlik Gençlikspor müsabakasında adlarını Düzce süper amatöre yazdırdıklarını bütün oyuncularımı,taraftarlarımızı,bize destek çıkan idarecilemizi kutluyorum dedi.

Sis Yalıtım Kuzey Yıldızı takımın teknik sorumlusu Ali Akgün şampiyonluğun güzel bir duygu olduğunu, bu duyguyu herkesin yaşaması gerektiğini söyledi. Akgün aynı zamanda çok genç kadrolarının olduğunu Düzce süper amatörde asansör takım olmayacaklarını dile getirdi.

Spor servisi

Yorumlar (0)
25°
parçalı az bulutlu