banner615

banner614

banner620

SÖZ VERDİ

banner619

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü stadyum ile ilgili açıklama yaparak Düzceli spor severleri sevindirdi.

Spor 17.01.2020, 13:07 17.01.2020, 13:09
431
SÖZ VERDİ
banner650
Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü Düzce 18 Temmuz Stadyumu ve Nurettin Zafer Sahası’nın yeni stadyum yapılmadan yıkılmayacağına dair açıklama yaparak Düzceli spor severleri sevindirdi. Dün akşam yapılan toplantıda sevindirici açıklamalarda bulunan Başkan Faruk Özlü yapılacak stadyumun modern olacağını söylerken yanına amatör maçların oynanması için de sahaların olacağını söyledi. Başkan Özlü, yapılan toplantıda spor severlere söz verdi. Düzce ilinde bulunan amatör kulüpler ise Nurettin Zafer Sahası’nın kalkacağına karşı çıkarken bütün ilçelerden ve beldelerden gelen sporcuların tek bir otobüsle Nurettin Zafer Sahasına geldiklerini, kalkması halinde çok zorlanacaklarını bu sebeple  Düzce amatör kümenin biteceği görüşündeler. Amatör takımlar şehir içinde mutlaka sahaların olmasının gerektiğini savunurken bütün illerde amatör sahaların merkezde  olduğunu belirtti.
 
banner626
Yorumlar (3)
Esnaf 1 ay önce
Bu genclerin sahalariyla ne isiniz var millet bahcesi nedir bunu guzel bir ormanlik yerlere yapsaniz olmaz mi sanayii uzaklastiralim ordan diyen yok sanayii kalksin milletin guzel sporla alakali yerleri olsa olmaz mi
Düzce Belediye Bakanı 1 ay önce
Bence yanlış başlık atmışsınız. Doğrusu Düzce Belediye Bakanı olmalı :))
Yıkamazsın 1 ay önce
Başkan 18 Temmuz spor salonunu da yıkamazsın. hayatında spor yapmadığın için spor düşmanlığı yapma. Sporu da sadece futbol olarak algılama. Her yerin danışman bir de spor danışmanı tutsaydın iyi olurdu.
parçalı bulutlu