banner615

banner614

banner746

SPORUN İÇİNDEN GELDİM

banner751

Pazartesi günleri yayınlanan sportmence programına katılan Kaynaşlı ilçesinin başarılı Belediye Başkanı Birol Şahin sporun içinden geldiğini söyledi.

Spor 02.06.2020, 11:29 02.06.2020, 11:35
1081
SPORUN İÇİNDEN GELDİM
banner747

Sportmence programına katılan Kaynaşlı ilçesinin başarılı belediye başkanı Birol Şahin sporun içinden geldiğini söylerken kendisinin futbol ve kids boks yaptığını söyledi. Başkan Şahin her belediye başkanın görevi bulunduğu yerin gençlerine sahip çıkmasını gerektiğini belirtirken gençler bizim için çok önemli dedi. Kaynaşlı belediye başkanı Birol Şahin Kaynaşlı ilçesinde sadece futbola hizmet etmediğini diğer spor dallarına da hizmet götürdükleri Kaynaşlı belediyesine kim gelirse gelsin boş dönmediğini ifade etti. Başkan Şahin en büyük hayalinin 5 dönümlük araziye Kaynaşlı ilçesinin mutlu olabileceği sosyal alanları yapmak olduğunu bunu da yapacağını kendisine yardımcı olan Kaynaşlı halkına teşekkür etti. Şahin Kaynaşlı Belediyespor’un hedefi bal ligi daha sonrada 3.lig olduğunu bunu kaldıracak gücümüz var dedi.

Başkan Şahin Düzcespor maçlarına mümkün olduğu sürece gittiğini çok iyi bir yönetim kurulunun olduğunu amaçlarının süper lig olduğunu belirtti. Şahin Düzce Belediyesinin Düzcespor’a gelir getirecek yerlerin göstermesi gerekir ben olsam bunu yaparım dedi. Belediye bütçesinden spora ayrılan belli bir pay olduğunu ama her belediye bu payı vermediğini söyledi. Kaynaşlı belediye başkanı Birol Şahin Düzcespor  yeni sezonda alt yapıya büyük önem vereceğini aynı şekilde Kaynaşlı Belediyespor olarak bu yaz spor okulları açacaklarını gelen gençlerimizden ücret almayacakları belirtti.

Yorumlar (1)
Gurbetteki Düzceli 2 ay önce
Kıskamaya devam edelim. Düzce kalkınamadıysa hep birbirimizi kıskanmak yüzünden oldu
27°
açık