banner615

banner614

banner701

TAKIM İÇİN SLOGAN İSTEĞİ

banner619

Düzce’de kurulan kadın futbol takımı Düzceli sporseverlerden destek bekliyor.

Spor 06.12.2019, 12:47 07.12.2019, 14:55
987
TAKIM İÇİN SLOGAN İSTEĞİ
banner682

Kadın futbol takımı spor severlerin ilgi ve desteğini bekliyor. Düzce kadın futbol takımı, yeni yönetim kurulunu oluşturdu. İsim değişikliği de yapan kulüp yönetimi Düzce Kadın futbol kulübü olan ismini “ Alibaba Düzce Kadın Futbol kulübü” olarak ismini değiştirdi.

Düzce Kent Konseyi Kadın Meclisi Spor Birimi Başkanı Nermin Yıldız yaptığı açıklamada:” Geçen haftaki kabak şenliğinde düzce kadın futbol takımı için bir stant açtık, oradan gelen gelirle de bugün kızlarımıza yağmurluk aldık. Şimdi o yağmurlukları kızlarımıza hediye edeceğiz. Kızlarımız festival çalışmamızda velileri ile birlikte gelerek bizlere destek olmuşlardır. Yönetim kurulumuz da ayrıca destek vermiştir.  Düzceli spor sever halkından kızlarımıza desteklerini bekliyoruz. Düzceli kızlarımız için bir de slogan istiyoruz. Düzce halkımız kızlarımıza bir slogan bulurlarsa ve bunu da bize gönderirlerse çok memnun oluruz. Biz de bize yakışan olanı çıkartır alırız” diyerek sözlerini tamamladı.

KULÜBÜN ADI “ALİBABA DÜZCE KADIN FUTBOL KULÜBÜ “

Düzce Kadın Futbol Kulübü, yeni yönetim kurulunun oluşması ile ismini, “Alibaba Düzce Kadın Futbol Kulübü” olarak değiştirdi.
Alibaba Düzce Kadın Futbol Kulüp Başkanı Alibaba Rahman Gürsoy Öncü Haber mikrofonlarına özel açıklamada bulundu. Başkan Gürsoy şunları söyledi: “ Uzun seneler Avrupa da kaldım, Türkiye’ye döndüm. Alibaba şirketler gurubunun sahibiyim. Burada bayanlar kulübünün şuana kadar sahipsiz olduğunu gördüm. Onun için elimden gelen bütün yardımı yapmaya hazırım, gençlerimiz spor yaparak vakitlerini geçirir, spor demek sıhhat demektir. Spor demek bütün kötülüklerden uzaklaştıran sebeptir onun için buradayım. Düzce halkından ve ilçelerinden destek bekliyoruz. Maddi olarak değil, hiç olmazsa maçlara gelerek bizleri desteklemelerini bekliyoruz.”

KADIN FUTBOL TAKIMININ KAPTANI
Alibaba Düzce Kadın Futbol takımı kaptanı Edanur Eker Öncü Haber mikrofonlarına şunları söyledi: Burada beş seneden beri futbol oynuyorum, takıma yeni katılan arkadaşlarımız var. Onlarda takıma uyum sağlamaya başladılar. Kimisinin ablası sayılırım kimisinin ise reşidiyim, kadınların futbol oynaya bileceğini her türlü her branşta spor yapa bileceğini göstermek istedik. Futbol da kadınlarında başarılı olacağına inanıyoruz. Futbolu sadece erkekler değil kadınlarında futbolda oynaya bileceğini ispatlıyoruz. Erkekler daha iyi oynar, erkekler daha teknik oynar, kimin daha teknik oynadığını karşılaşmalarımızı izleyecek spor severler göreceklerdir” şeklinde açıklamada bulundu.

TAKIM ANTRONÖRÜ

 Alibaba Düzce Kadın futbol takım Antrenörü Ulvi Musayev’in de Öncü Haber mikrofonlarına yaptığı açıklamasında: Düzce üniversitesinde 5 yıllık antrenörlük okuyorum 4. Sınıf öğrencisiyim, kadın futbol takımını bir buçuk senedir çalıştırıyorum. Kadın futbol takımı olarak, takımımıza destek veren olmadı.  Daha henüz taraftarlar takımımızı tanımıyor. Karşılaşmalarımıza gerek takımımız için desteklerini bekliyoruz. “ şeklinde açıklamalarda bulundu.


HABER : Ç. RESULOĞLU

Yorumlar (7)
Kara Şimşek 10 ay önce
Kadın değil bayan futbol takımı dersek daha seviyeli daha düzgün bir kelime olur diye düşünüyorum Bu ülkede kadın ve erkek eşitce Spor kulübü olarak eşit şekilde destek verilirse o bayan kardeşlerimiz daha başarılı olur diye düşünüyorum.
Kara Şimşek 10 ay önce
Kara ŞimşekKadın değil bayan futbol takımı dersek daha medeni olur bir insan maddi yardımda bulundu diye
bursalı ayhan saygıner 11 ay önce
Ahmet Kara tam bir beyefendidir...ben ona KRAL ANTRENÖR diyorum ve lütfen lütfen lütfen onun dediklerini dinleyin SPORDA BAYANLARA DESTEK VERİN..Düzce çok önemli bir şehir
bursalı ayhan saygıner 11 ay önce
Ben Ahmet KARA'dan başka yönetici ve antrenör tanımam ..çok efendi..çok kaliteli bir antrenör...Düzce için bir şans...kadın erkek eşitse ödenek ve destekte aynı oranlarda olmalı...
bursalı ayhan saygıner 11 ay önce
alibaba ve kırk haramileri çağrıştırıyor.Genç kıza kadın denmez "bayan" denebilir
Federasyon önce bu ismi düzeltmeli "Düzcespor Bayan A Takımı" olsun.
Efteni 11 ay önce
Alibaba mi? Başka isim bulun önce bırakın sloganı
Ahmet Kara 11 ay önce
(Düzce Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin desteği ile kurulan kadın futbol takımı spor severlerin ilgi ve desteğini bekliyor. ) Düzce kadın futbol takımı 2015 yılında kurulan bir kulüp haber konusunda eksik yazmışsınız.
20°
açık