banner615

banner614

banner701

UZUN YILLAR BAŞKAN KALACAK

banner619

Düzce ASKF başkanı Düzcespor ve Amatör spor kulüpler federasyonu yönetim kurulu üyesi Erdoğan Bıyık Sportmence programında Düzcespor ile ilgili önemli konulara değindi.

Spor 19.05.2020, 10:41
628
UZUN YILLAR BAŞKAN KALACAK
banner682

ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık Düzcespor başkanı Gökhan Kapoğlu’nun futbolu sevdiğini uzun yıllar Düzcespor kulüp başkanlığını yürüteceğine Düzcespor’u şu ana kadar çok iyi yönettiğini Düzcespor’un hiçbir yere borcu kalmadığını Düzcesporun önünün açık olduğunu söyledi. Bıyık Düzcespor başkanı Gökhan Kapoğlu’nun Düzcespor için büyük düşündüğünü önümüzdeki yıl alt yapıya büyük yatırıp yapacağını söylerken 4-5 yıl içinde bir çok Düzceli Düzcespor formasını giyeceğini hedefliyoruz dedi.

HEDEF YENİ TESİSLER

Erdoğan Bıyık Şıralık mahallesinde bulunan Fenerbahçe spor kulübüne ait arsayı Düzcespor bünyesine kattıklarını bu alana yeni tesis yapacaklarını bu tesis alt yapının olacağını söyledi. ASKF BAŞKANI Erdoğan Bıyık kalıcı konutlar yolu üzerinde bulunan boş alana yeni stadyumun ve yeni bir tesislerinin yapılacağını bu çalışmayı Düzce Belediye başkanımız Faruk Özlü’nün yürüttüğünü kendilerine büyük katkılar sağladığını yönetim kurulu olarak kendisine teşekkür ederiz dedi.

banner710
Yorumlar (3)
Emir Kirazoğlu 1 hafta önce
ÖncelikLE Değerli ve kıymetli Başkanımız ve Değerli büyüklerimize yönetimimize bizlere bu heyecanı vede DüzCESPORa ve taraftarına sahip çıktıkları için kendim ve Ekimiz Kırmızı şimşekler Adına Çok teşekkür ediyoruz.Kırmızı şimşekler 81
Emir Kirazoğlu 1 hafta önce
ÖncelikLE Değerli ve kıymet li Başkanımız GÖKHAN KAPOĞLU ve Değerli yöneticilerimize Düzce halkına bu Heyacanı bu Atmosferi yaşattıkları için Grubumuz Kırmızı şimşekler ve Kendi Adima çok teşekkür ediyoruz Hepbirlikte Omuz omuza mücadele miz sonuna kadar Devam edecektir ..Saygı ve Sevgilerimle.
Kırmızı Şimşekler Taraftarlar Derneği
Büyük başkan 2 hafta önce
Tamam badi yeter ne pompa yaptın ya..başkan biliyoruz ki bırakmaZ Düzcesporu
15°
kapalı