banner615

banner614

banner701

YENİ BAŞKAN BELLİ OLDU

banner619

Düzce Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Olağan Genel kurul Toplantısı ardından yeni başkanını seçti. Kongre sonucunda yeni başkan Celal Kasapoğlu oldu.

Spor 11.06.2019, 23:19 12.06.2019, 16:44
9292
banner682

Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Olağan Genel kurul Toplantısı sonrasında Düzce Belediye Gençlik ve Spor Kulübünün yeni başkanı belirlendi.

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu kongre ardından kulüp başkanlığı görevine geldi.Uzun yıllar Hatun Albayrak Şengüloğlu’nun başkanlığını yaptığı Düzce Belediye Gençlik ve Spor Kulübünde Celal Kasapoğlu dönemi resmen başladı.Özelikle amatör branşlar da elde ettiği başarılarla adından söz ettiren Düzce Belediye Gençlik ve Spor Kulübü erkek ve kadın basketbolu, erkek voleybolunda ülke genelinde önemli başarılar ederek ilimiz tanıtımına büyük katkıda bulundu.SPOR SERVİSİ

Yorumlar (16)
Başkan 1 yıl önce
İlle de bir yere başkan mı olmak gerekiyor. Başkan olmadan hizmet edilemiyor mu.
Nedir bu başkanlık sevdası.
vatandaş 1 yıl önce
Genel kurul yapılmadan önce belediye spor başkanı olarak anons ve lanse edilmek hiç şık olmadı. Biraz adap, biraz usul öğrenin. Alın şimdi tepe tepe başkanlık yapın.
Ferit 1 yıl önce
Bu adamdan başka kimse yokmu bu belediyede nekdr büyütünüz bu çocuğu ya
DÜZCELİ 1 yıl önce
SONUNDA KURTULDU DÜZCE BELEDİYESİ HATUNDAN İNŞALLAH GÜZEL İŞLER YAPAACAKTIR CELAL KASAPOĞLU
Orhan Hoca 1 yıl önce
Başarıların daim olsun kardeşim.
Eski düzceli 1 yıl önce
MaşAllah Celal bey başarılarınız daim olsun.eski defterleri açmayı unutmayınız.Her işe koşup sorunları çözüyorsunuz.Yaptıklarınızı görmek istemenler yada kıskanıp çamur atanlar olacaktır elbette.zamanında kuyunu kazıp kendi düşenlerede bakmayınız.Durmak yok yola devam.Size güveniyoruz.Allah yardımcınız olsun
Başka adam yok mu 1 yıl önce
Bu belediyede başka adam yokmu.Her işe celal kasapoğlu gidiyor.Heryerde onu görüyoruz.Faruk özlü den çek o var heryerde.Ak parti kendi evladına böyle davranmadı enteresan.Kasapoğlu olmasa çalışacak adam yok yani koca kadroda.
çobandan yılmaz 1 yıl önce
Celal bey Düzcespora el attığı gibi Belediyespora da el atarsa yandık.Düzcespor da hala bir gelişme yok.Bir konuyla ya ilgilenirsiniz yada ilgilenmezsiniz.Biz taraftar olarak Düzcesporun kötü günler geçireceğini görüyoruz.Siz hala işin ciddiyetini anlayamıyorsunuz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
29°
kapalı