banner615

banner614

banner701

YENİ SEZONA YETİŞECEK

banner619

Uzun süredir yapımı devam eden Şıralık'taki spor tesislerinin iki hafta içinde bitecek olması ve yeni sezona yetişmesi bütün spor severleri sevindirdi.

Spor 01.08.2016, 12:20 01.08.2016, 12:27
1143
YENİ SEZONA YETİŞECEK
banner682
Uzun süredir Şıralık sahasında yapımı devam eden spor tesislerinin iki hafta içinde biteceği öğrenildi. Öncü Televizyonu Spor Servisi'nin tesisilerin yeni sezona yetişmesinin önemine ilişkin yaptığı haberlere sessiz kalmayan Düzce Valisi Ali Fidan, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, İl Özel idare Genel Sekreteri Muharrem Tozan ve Düzce Gençlik Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci’nin katkıları ile Şıralık Tesisleri'nin 2 hafta sonra hazır hale gelecek.

   

“Şıralık sahasının yeni sezona yetişmesi bizleri sevindirdi.” diyen sporseverler, sırasıyla Vali Ali Fidan’a, Belediye Başkanı Mehmet Keleş’e, İl Özel idare Genel Sekreteri Muharrem Tozan’a ve Düzce Gençlik Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci’ye teşekkür etti.  Spor çevresi Şıralık sahasının çevre düzenlenmesi ve yolların olmadığını bunlar da yapıldığında Şıralık Spor Tesisleri'nin Düzce'ye yakışacak bir hal alacağı görüşünü paylaştı.

Haber; M. YILDIRIM

Yorumlar (1)
YÖNETİCİ 4 yıl önce
SAYIN VALİM AMATÖR KULÜPLERİMİZE BOLUDAKİ GİBİ AMATÖR EVLERİ YAPIN SAYGILARIMLA
20°
açık