banner615

banner614

banner701

YENİ STAD İÇİN ÖNEMLİ GELİŞME

banner619

Düzce merkeze bağlı Çakırlar Mahallesi'ndeki karayollarına ait alana yapılacak olan yeni şehir stadyumu için çalışmalar hızlanacak. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Muharrem Kasapoğlu ile görüşen AK Parti Düzce Milletvekilleri Ayşe Keşir ve Fahri Çakır ile İl Başkanı Mustafa Keskin, inşaatın kısa sürede başlamasını talep etti.

Spor 13.07.2019, 12:00 14.07.2019, 18:49
4715
banner682
Düzce'nin sorun ve ihtiyaçları siyasiler tarafından başkentte ilgili bakanlıklara iletiliyor.
Ankara'da temaslarını sürdüren AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’yı ziyaretinin ardından diğer bakanlıkların da kapısını çalmayı ihmal etmedi. Keskin, Düzce'de spor alanında en başlı ihtiyaç olan modern stadyum konusundaki süreci görüşmek üzere Düzce Milletvekilleri Ayşe Keşir ve Fahri Çakır eşliğinde Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Muharrem Kasapoğlu ile bir araya geldi.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Muharrem Kasapoğlu ile görüşen milletvekilleri ve AK Parti İl Başkanı Keskin, Düzce'de yapılacak olan spor tesisleri ve projeleri hakkında istişarelerde bulundu.

Ziyarete ilişkin açıklamada bulunan İl Başkanı Mustafa Keskin, Bakan Kasapoğlu'nun Düzce’nin sorunları ile yakından ilgilendiğini vurguladı.

Düzce'de Çakırlar Mahallesi'ndeki karayollarına ait alana ihtiyaca cevap verecek bir stadyum kazandırılması çalışmaları başta olmak üzere gerekli tüm konuları Gençlik ve Spor Bakanı ile masaya yatırdıklarını vurgulayan Keskin, her konuyla alakadar olması dolayısıyla Bakan Kasapoğlu’na teşekkürlerini iletti.
banner710
Yorumlar (20)
adamın teki 13 ay önce
Daha önce de yazdım, 3 seneden önce temeli bile atılmaz, atılsın anıtparkta anıracağım, ama içimden, kimse duymayacak.
DÜZCEYİ SEVİYORUM.. 13 ay önce
yeni bir stada ihtiyaç yok...çünkü DÜZCEnin bir spor kültürü yok...daha düzcesporu yönetecek adam bulamıyoruz...10 tl verip maç izlemeye gelen bir seyirci grubu var..
onlarında bir kısmı küfür ediyor.......bir kısmı edilen küfrü dinliyor....bu küçük stad bile yılın kaç maçında doluyor...stadın yeri değişecekse olabilir...büyük stad için büyük fedakarlık ve büyük sevgi gerekir...NE YAZIKKİ O BUGÜN YOKK..
818 13 ay önce
bunuda unutmayın bariii şu an stadın bulunduğu bölüme avm inşaat beton yapmayın,yeşil alan park yapın
kemal kaya 13 ay önce
hızlı tren ıstıyoruz gerisi kandırmaca
Turan Ertüm 13 ay önce
Önce şu kuzey çevre yolunu yaptırn bence
kaanblr81 13 ay önce
en basından berı orası olsun dıye herkes e anlatıyorum duzce nın gelısmesı ıcın orası cok ıdeal stadyum ve avm oraya yapılırsa bence duzce ıcın harıka olur
Cemal demir 13 ay önce
Merkeze 10 dk 2 dk yapilcak yer hem trafik skntsi yok
cash81 13 ay önce
stat yapacaklar yav aldı beni bir gülme siz düzce ye çivi bile çakamassınız
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
az bulutlu