banner615

banner614

banner701

Yılmaz ve Duru Sportmence’de

Beyköy Belediyespor Klüp başkanı Mustafa Yılmaz ve Antrenörü Tuğrul Duru Öncü Televizyonunda yayınlanan Sportmence programına konuk oldular.

Spor 22.01.2008, 18:52
199
Yılmaz ve Duru Sportmence’de
banner682

Amatör Süper Ligin iddialı takımlarından Beyköy Belediyespor Klüp Başkanı ve Antrenörü Tuğrul Duru televizyonumuzda yayınlanan Sportmence programına konuk oldular. Antrenör Tuğrul Duru Akçakocaspor ile oynadıkları maçı kazandıkları için mutlu olduklarını ve en yakın takipçisiyle aradaki puan farkını 6’ya çıkarıp avantaj sağladıklarını söyledi. Duru, “ Beyköy olarak iyi bir ortamda ve kenetlenmiş bir şekilde hedefe koşuyoruz. Bizim kadromuz çok büyük başarılara imza atacaktır” dedi.

Beyköy Belediye ve kulüp başkanı Mustafa Yılmaz ise “hedefimiz şampiyonluk ve gidebildiğimiz yere kadar durmak yok. Olmazsa da takımı bozmadan gelecek sezonu da daha tecrübeli bir ekip olarak aynı hedefe koşmak istiyoruz ve başaracağımıza inanıyoruz” dedi. Yılmaz OSB’deki fabrikalardan yardım toplayıp toplamadıklarına ilişkin soru yada “söylenenlerin aksine biz OSB’deki fabrikalardan yardım toplamadık. Sadece bir firma takıma forma yardımı yaptı hepsi bu. Ancak Türkiye Şampiyonası’na gidersek o zaman firmalardan destek talep edeceğiz” dedi.

banner710
Yorumlar (0)
30°
orta şiddetli yağmur